16.5 C
Lviv
02.12.2023
Новороздільська ОТГ

Отець Іван зустрівся з матерями полеглих Героїв

Згідно проєкту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у рамках програми щодо підтримки родин військовослужбовців та родин полеглих воїнів відбулася чергова зустріч із сім’ями Героїв України.

У неділю, 14 травня, о.Іван Рибко зустрівся з матерями загиблих Героїв, яких підтримує Божим словом і молитвою. Це той ресурс, який дає їм можливість рухатися далі.

Важко усвідомити той біль, який відчувають матері, що втратили сина на війні. Найцінніше для них – почути слово “мама” від своєї дитини. Ми не можемо замінити їхню втрату, але ми можемо дати їм увагу та підтримку, – вважає отець Іван Рибко. І він уміє знаходити ті необхідні слова підтримки, тож зустрічі з мамами організовує часто.

З нагоди свята Дня матері у МБК «Молодість» вихованці мистецьких колективів підготували для гостей зворушливу програму. Зі словами підтримки та вдячності за виховання мужніх захисників України до присутніх звернулася голова Новороздільської ОТГ Ярина Яценко.

Низький уклін матерям за синів, наших оборонців, наших Героїв!

Схожі повідомлення

Ірина Чернова: чергове Гран-прі – Учителю Роздільської школи

admin2

Наш “Дядя Коля” в одному бою спалив два російські танки й БМД

admin2

Новий Розділ, 3 лютого місто буде знеструмлено

admin2

Вчинок батьків полеглого воїна Ростислава Бальзана, які подарували ЗЗСО №3 спортмайданчик, – це унікальний приклад української родини, яка у такий спосіб увіковічила світлу пам”ять сина

admin3

Боротьба за тарифи….розпочалася

admin2

Відкритий урок, або Як ліцеїсти «перевдягнули» Лесю Українку в сучасний одяг

admin3

Залишити коментар