16.5 C
Lviv
10.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Чому котлован на площі під майбутній фонтан тимчасово не огороджений. Інколи там діти «рибалять», човники пускають. До біди недалеко, хто тоді відповідатиме…

Насамперед, про те, що мене спонукало до написання замітки в газету. Отже, у фрагменті редакційної публікації «Ярина Яценко: «Про те, чому не закінчується реконструкція площі та про ремонт доріг», опублікованій у «Віснику Розділля» у номері за 17 червня, слушну пропозицію подала читачка пані Мирося: «Якщо через війну  не виходить продовжити ремонт площі, може хоча б прокласти тимчасову тротуарну доріжку від країв площі, застелених бруківкою, вже було б краще, аніж переходити майдан по піску».

Як на мене, через війну навіть і такий тимчасовий благоустрій навряд чи реально виконати, ну, хіба знайдеться якийсь успішний підприємець і прокладе своїм коштом тимчасовий трап (принаймні, так собі уявляю), а коли держава дозволить проплачувати капітальні ремонти, зокрема, реконструкцію площі, то його нескладно було б прибрати.

Я ж особисто хочу звернути увагу міської  влади на те, що вже тривалий час  доволі глибокій котлован на площі, виритий під облаштування фонтану, нічим не огороджений: ні стрічками, ні «зашитий» дерев’яним парканом. Відсутній і попереджувальний знак, на кшталт: підходити заборонено. Я не фахівець з техніки безпеки, але щось такого роду мало б тут бути (зрештою, кажуть, що до війни тут котлован таки був огороджений червоною стрічкою, було встановлене декілька дерев’яних щитів – «розкорячок», але тепер залишились тільки фрагменти).

Бо утворене від дощів у котловані «озерце» манить, немов магнітом, дітей. Інколи вони там «рибалять», пускають, човники тощо. Добре, що поки що ніхто з малечі туди не впав та не зазнав травми. Але, як кажуть, до біди недалеко. Хто тоді відповідатиме за недогляд? Виконавець робіт з реконструкції площі чи міська влада?

Прошу взяти до уваги.

Ігор Кац         

Схожі повідомлення

Нагороди Героям – шана і пам’ять полеглим за Україну

admin2

Волонтерська допомога не міліє…

admin2

Два в одному на стадіоні “Галичина”: чудова “футбольна” погода, чудовий старт новороздільського клубу у Третій лізі, який сьогодні розгромив ФСК “Вугільник” (Гірник) – 6:1!

admin3

Військо потребує допомоги з тилу. Долучайтеся до нас допомагати плести маскувальні сітки для ЗСУ!

admin3

Щирі співчуття…

admin2

Різдвяне привітання міського голови Ярини Яценко

admin3