16.5 C
Lviv
01.03.2024
Новороздільська ОТГ

Чому котлован на площі під майбутній фонтан тимчасово не огороджений. Інколи там діти «рибалять», човники пускають. До біди недалеко, хто тоді відповідатиме…

Насамперед, про те, що мене спонукало до написання замітки в газету. Отже, у фрагменті редакційної публікації «Ярина Яценко: «Про те, чому не закінчується реконструкція площі та про ремонт доріг», опублікованій у «Віснику Розділля» у номері за 17 червня, слушну пропозицію подала читачка пані Мирося: «Якщо через війну  не виходить продовжити ремонт площі, може хоча б прокласти тимчасову тротуарну доріжку від країв площі, застелених бруківкою, вже було б краще, аніж переходити майдан по піску».

Як на мене, через війну навіть і такий тимчасовий благоустрій навряд чи реально виконати, ну, хіба знайдеться якийсь успішний підприємець і прокладе своїм коштом тимчасовий трап (принаймні, так собі уявляю), а коли держава дозволить проплачувати капітальні ремонти, зокрема, реконструкцію площі, то його нескладно було б прибрати.

Я ж особисто хочу звернути увагу міської  влади на те, що вже тривалий час  доволі глибокій котлован на площі, виритий під облаштування фонтану, нічим не огороджений: ні стрічками, ні «зашитий» дерев’яним парканом. Відсутній і попереджувальний знак, на кшталт: підходити заборонено. Я не фахівець з техніки безпеки, але щось такого роду мало б тут бути (зрештою, кажуть, що до війни тут котлован таки був огороджений червоною стрічкою, було встановлене декілька дерев’яних щитів – «розкорячок», але тепер залишились тільки фрагменти).

Бо утворене від дощів у котловані «озерце» манить, немов магнітом, дітей. Інколи вони там «рибалять», пускають, човники тощо. Добре, що поки що ніхто з малечі туди не впав та не зазнав травми. Але, як кажуть, до біди недалеко. Хто тоді відповідатиме за недогляд? Виконавець робіт з реконструкції площі чи міська влада?

Прошу взяти до уваги.

Ігор Кац         

Схожі повідомлення

Нерозлучні друзі Мурчик і Бровко приймають «сонячні ванни» на подвір’ї  навпроти будинку №14 по вул. Героя України Степана Бандери

admin3

Про 2020 рік – демографічна статистика Новороздільського ВДРАЦС

admin2

Стільське городище – відновлені розкопки і туристичні маршрути

admin2

Канонічна візитація архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, першого єпископа Маріяна Бучека та інших польських отців

admin3

Завтра на стадіоні “Галичина” матчем ФК “Новий Розділ” – ФК “Мостиська” стартує Кубок Львівщини 2023 з футболу

admin3

Оцінку дій в. о. директора ЗОШ №2 М. М. Куртого стосовно мого звільнення дав суд. Чи може такий керівник і надалі очолювати школу?

admin3

Залишити коментар