16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ, ДРУЗІ!

Це свято є важливою частинкою життя кожного з нас. Воно є уособленням перемоги Світла над темрявою, несе впевненість і надію, наповнює наші серця любов’ю і радістю від усвідомлення того, що Божа милість завжди на боці Правди і Чистоти.

Тож молімося щиро за наших мужніх і відважних воїнів, за тих хто віддав своє життя в війні, за всіх наших співвітчизників, які нині знаходяться на територіях, тимчасово захоплених ворогом, за Україну.

Нехай світле свято Христового Воскресіння покладе початок новим перемогам і звершенням у житті кожного. Нехай здійсняться всі добрі задуми і справи, мрії і прагнення, зігріє всіх Господня ласка, обдарує міцним здоров’ям, радістю, добробутом та мирним небом над нашою країною.

Життя переможе!

Христос Воскрес!

Ярина ЯЦЕНКО

На фото – діалог діток: Хто ліз до кошичків?” Давидко відповідає:” Ми дивилися і воно надгризлося..”

Схожі повідомлення

Гарбузова осінь завітала до міської дитячої бібліотеки – Вересень у бібліотечних залах

admin2

«Обережно! Небезпека темних вулиць»: невідомим, який намагався у темряві вул. Чорновола,7/2   затягнути школяра на територію профліцею, виявився місцевий мешканець 50-ти років

admin3

Іван ФОРМУС: «Опалення було вимкнено в частині кабінетів поліклінічного відділення лікарні, зокрема, і у фізкабінеті, у зв’язку з проведенням ремонтно – відновлювальних робіт, які завершилися 2 лютого»

admin3

Студентська екскурсія на “ОДВ-Електрик”

admin2

«Велике переселення» у смт. Розділ

admin2

У рідний Новий Розділ і рідний дім полеглий у бою з окупантом Володимир Братців повертався осяяний славою і вшануванням земляків. І в смутку рідних та громади…

admin3

Залишити коментар