16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

“Золотий фонд нації” – у книзі надруковано твори двох новороздільців

“Золотий фонд нації. Все буде Україна”. Саме так називається друга книга, яку видала Українська конфедерація журналістів (Київ, 2023 р.). Мета цього проекту – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті країни, допомагають, волонтерять, тримають кожен свій фронт та об’єднують націю.

На сторінках цього історичного видання зійшлись аж семеро діячів Стрийщини: Ольга Береза , Teodora Savchynska-Latyk , Зоряна Кіндратишин та четверо, на жаль, уже посмертно: Віктор Романюк та наші полеглі герої Роман Сунак (позивний “Залужний”), Ростислав Плечій та Николин Михайло (м. Новий Розділ).

Щиро дякуємо всім організаторам цього проекту за творення історії, увіковічнення імен наших героїв, пошанування всіх, хто намагається в умовах війни рухатись до перемоги! Слава Україні!

Схожі повідомлення

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 12.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

6 років без Олега Рудницького: сяй піаністичний діаманте!..

admin3

Ікона – дар Божий

admin2

Вітання з ювілеєм!

admin2

Ростислав Височан поділився досвідом капеланського служіння із студентами

admin2

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Залишити коментар