16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Авто від благодійників для новороздільських воїнів

Уже далеко не перший раз на подвір’ї Новороздільської міської ради освячують і проводжають на фронт автомобіль для військовослужбовців

От і в похмурий ранок 12 квітня отець Микола Міджак освятив авто, яке прибуло до нашого міста з далекої Швеції.

Майже неймовірна історія – машину придбав швед, який всиновив дитину з України. Громадська благодійна організація “Благула Білен”, волонтер, зокрема, новорозділець Андрій Пронюк, доставила її в Україну.

Поїде волонтерське авто у новостворену військову частину, яка наразі на Львівщині проводить підготовку до бойових дій і в якій служать 11 наших військовослужбовців, новороздільців. Зокрема, Андрій Камінський – заступник командира частини, Максим Сохан – командир роти, є і колишні працівники міської поліції.

Військові, які прибули, подякували волонтерам, міській раді за підтримку і сприяння: “Такі дарунки суттєво піднімають моральний настрій і бойовий дух вояків”. Підприємець І. Медвідь (“Просто добрий хліб”) передав запашні паски.

Схожі повідомлення

Продається дача

admin2

Новий Розділ, 30-та річниця Незалежності – які зірки естради приїдуть вітати?

admin2

Де 17 січня не буде світла

admin2

Перше місце – за представлення музею “Відродження” Новороздільського ліцею ім. В. Труша

admin2

Напередодні 1 травня 1971 року чотири учні Новороздільської СШ №3 вивісили жовто-синій прапор на водонапірній башті міста. Слава юним героям!

admin3

Чи вирішить патову ситуацію тристороння зустріч – “Нафтогаз Тепло”, міська рада, громадські благодійні організації?

admin2

Залишити коментар