16.5 C
Lviv
23.09.2023
Новороздільська ОТГ

Стрийські рятувальники проводять практичні навчання. І в Новороздільському дитячому садочку…

Фахівці ДСНС Стрийщини продовжують проводити інструктажі та практичні навчання для учнів, дошкільнят, вчителів, вихователів та персоналу щодо дій в разі сигналу «Повітряна тривога», правил поводження з підозрілими та вибухонебезпечними предметами, а також правил пожежної та техногенної безпеки.

Вкотре рятувальники розповідають дітям, вчителям та вихователям, як не піддатись паніці під час виникнення різного роду небезпечних подій та проговорюють алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» або ж виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації.

В обов’язковому порядку проводиться евакуація дітей до укриттів та їх ознайомлення з правилами, яких необхідно дотримуватися під час перебування в захисних спорудах.

Нагадаємо, що за кожним навчальним закладом Стрийщини закріплено відповідальну особу від ДСНС для проведення відповідних інструктажів, навчань, надання методичної та практичної допомогти, а також консультацій їх керівникам на протязі навчального року.

Схожі повідомлення

Вперше у Новому Роздолі ЦИРК FAMILY!

admin3

Про зиму і міські дороги

admin2

Студент Новороздільського політехнічного фахового коледжу Богдан Кучарський –  переможець Спортивних ігор України!

admin3

Новий Розділ – відключення електроенергії: хто в якій ГРУПІ і графік на СІЧЕНЬ

admin2

Якщо переможцем аукціону стане німецька компанія “Storch-Clret Group” , яку економічну вигоду отримає громада від будівництва заводу, чи це не завдасть шкоди довкіллю ?

admin3

Новороздільська молодь з УМХ таборує

admin2

Залишити коментар