16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Стрийські рятувальники проводять практичні навчання. І в Новороздільському дитячому садочку…

Фахівці ДСНС Стрийщини продовжують проводити інструктажі та практичні навчання для учнів, дошкільнят, вчителів, вихователів та персоналу щодо дій в разі сигналу «Повітряна тривога», правил поводження з підозрілими та вибухонебезпечними предметами, а також правил пожежної та техногенної безпеки.

Вкотре рятувальники розповідають дітям, вчителям та вихователям, як не піддатись паніці під час виникнення різного роду небезпечних подій та проговорюють алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» або ж виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації.

В обов’язковому порядку проводиться евакуація дітей до укриттів та їх ознайомлення з правилами, яких необхідно дотримуватися під час перебування в захисних спорудах.

Нагадаємо, що за кожним навчальним закладом Стрийщини закріплено відповідальну особу від ДСНС для проведення відповідних інструктажів, навчань, надання методичної та практичної допомогти, а також консультацій їх керівникам на протязі навчального року.

Схожі повідомлення

Сьогодні близько 10.00 год.  сорок дітей військовослужбовців Новороздільської громади   відбули автобусом у місто – побратим Поліце (Польща). Бажаємо приємного і корисного дозвілля!

admin3

СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ

admin3

Заквітчане «кільце» у Березині

admin2

Новороздільська дитячо-юнацька спортивна школа – тренери-наставники і в спорті, і в житті

admin2

«EVERSONG» – 10 окрилених пісенних років

admin2

Колектив Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Андрія Гергерта сумує

admin3

Залишити коментар