16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

В Новороздільському ЗЗСО І-ІІІст.№2 відбулось відкриття оновленого комп’ютерного класу

Про знакову подію у житті школи йдеться у повідомленні від 30 листопада на сторінці Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів N2 у Facebook:

Ми живемо в сучасному світі, який ставить перед дітьми завдання бути компетентними, мобільними, чітко орієнтуватись у світовому просторі. Комп’ютери є одним з головних засобів для досягнення цієї мети. «Не словом, а ділом…» – таке життєве кредо ІТ компанії (бажає залишатись анонімною), яка стала меценатом для нашого навчального закладу.

Адміністрація, увесь педагогічний та учнівський колектив висловлює щиру подяку ІТ фірмі за благочинну допомогу – надання комп’ютерної техніки, столів та крісел для наших шкільних кабінетів інформатики, а також інших меблів, якими обновили їдальню, учительську, класи школи.

Ця благородна акція не лише збагатить усю шкільну родину, але й надихне її вихованців на досягнення високих результатів, яким ми, учителі, пишатимемося. Пишатимемося завдяки цій благочинній допомозі.

Разом ми – сила. І перемога буде за нами!!!

Схожі повідомлення

Ярина Яценко про життя Новороздільської громади у стані воєнного часу

admin2

Нові прапори до Дня міста

admin2

Прання та чищення одягу – у Новому Роздолі

admin2

Новороздільська громада вшанувала світлу пам”ять невинно убієнних Голодоморами мільйонів українців

admin3

Новий Розділ: ціни на “тепло” затверджені

admin2

До уваги бізнесу: ТОВ «Нафтогаз Тепло» оголошує про старт відкритих торгів на придбання запірної арматури у м. Новий Розділ!

admin3

Залишити коментар