16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

В Новороздільському ЗЗСО І-ІІІст.№2 відбулось відкриття оновленого комп’ютерного класу

Про знакову подію у житті школи йдеться у повідомленні від 30 листопада на сторінці Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів N2 у Facebook:

Ми живемо в сучасному світі, який ставить перед дітьми завдання бути компетентними, мобільними, чітко орієнтуватись у світовому просторі. Комп’ютери є одним з головних засобів для досягнення цієї мети. «Не словом, а ділом…» – таке життєве кредо ІТ компанії (бажає залишатись анонімною), яка стала меценатом для нашого навчального закладу.

Адміністрація, увесь педагогічний та учнівський колектив висловлює щиру подяку ІТ фірмі за благочинну допомогу – надання комп’ютерної техніки, столів та крісел для наших шкільних кабінетів інформатики, а також інших меблів, якими обновили їдальню, учительську, класи школи.

Ця благородна акція не лише збагатить усю шкільну родину, але й надихне її вихованців на досягнення високих результатів, яким ми, учителі, пишатимемося. Пишатимемося завдяки цій благочинній допомозі.

Разом ми – сила. І перемога буде за нами!!!

Схожі повідомлення

Звернення спільноти “Ми разом” до небайдужих новороздільців: допоможіть плести маскувальні сітки, які вкрай необхідні нашим захисникам на фронтах!

admin3

Чергова вдячність Новороздільській громаді за гуманітарну допомогу

admin2

У день відкриття автомийки у Березині – акція!!!!!

admin2

На магістральному трубопроводі ДУ-600 Новороздільської ТЕЦ тривають планові ремонтні роботи

admin3

“Світло Різдвяної зірки” на головній сцені міста – приходьте на виставу 14 січня!

admin2

Ярина ЯЦЕНКО: «Намічена співпраця Новороздільської  громади та  Ленчинського повіту обіцяє бути  взаємовигідною. Протягом 2-денного візиту ми вже встигли обмінятися деяким корисним досвідом»

admin3

Залишити коментар