16.5 C
Lviv
26.09.2023
Новороздільська ОТГ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКИ ПЛАВЦІ – ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ ХХХІІ ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ ІГОР ЛЬВІВЩИНИ!

4 березня 2023 року  у м. Дрогобич в плавальному басейні ДЮСШ ім. І. Боберського в рамках обласних комплексних змагань за Програмою XXХІІ спортивних ігор Львівщини серед дорослих віком 18 років та старші, ХVІ обласних ігор ветеранів спорту віком 40 років та старші і ІХ спортивних  ігор серед людей з інвалідністю без вікових обмежень збірних команд об’єднаних територіальних громад відбулися особисто – командні змагання з  плавання, в яких взяли  участь збірні  команди міста Нового Роздолу.

 В змаганнях брали участь 13 команд серед дорослих, 12 команд серед ветеранів спорту та 8 команд серед людей з інвалідністю.  Склади команд формувалися за таким принципом: дорослі – 2 чоловіки та 1 жінка; ветерани спорту –  2 чоловіки та 1 жінка; люди з інвалідністю – 3 особи незалежно від статі.

Кожний учасник змагається лише на одній дистанції. В категоріях «Дорослі» та «Ветерани» жінки змагаються на дистанції 50 метрів, один чоловік змагається на дистанції 50 метрів а другий на дистанції 100 метрів. В категорії «Люди з інвалідністю» учасники  змагаються на дистанції 50 метрів. Звичайно, стільки років не мати свого басейну, а еліта наших плавців, не зважаючи на свій поважний вік, виходячи на старт проявляють свій бійцівській  характер та волю до перемоги і їхні старання виявляються не марними.

Спортивну честь нашого міста серед дорослих захищала команда у складі:  Мирослава Медвідь, Олександр Буров і Олег Тимощук. В особистому заліку, на дистанції 50 м. довільним стилем, Мирослава Медвідь зайняла 2 місце, Олександр Буров на дистанції 50 м. довільним стилем зайняв 4 місце, Олег Тимощук  на дистанції 100 м. довільним стилем зайняв 5 місце. З такими вагомими результатами новороздільці  заслужено вибороли третє командне  місце.

          Серед ветеранів спорту спортивну честь міста захищала команда у складі: Леся Наконечна, Олег Філь і Володимир Івать. В особистому заліку, на дистанції 50 м довільним стилем, Леся Наконечна зайняла ІІІ місце, на дистанції 50 м довільним стилем Олег Філь зайняв ІІ місце, Володимир Івать  на дистанції 100 м довільним стилем зайняв І місце. В підсумку   в командному заліку наші плавці – ветерани вибороли командне перше  місце.

 Серед людей з інвалідністю спортивну честь Нового Роздолу захищала команда у складі: Анжела Лесик , Юрій Костенко та Роман Марков. В особистому заліку, на дистанції 50 м довільним стилем, Анжела Лесик  зайняла І місце, а на дистанції 50 м довільним стилем зайняла 6 місце; на дистанції 50 м довільним стилем Марков Роман зайняв І0 місце. В командному заліку плавці  вибороли командне друге місце. 

Команди-чемпіони та команди-призери нагороджені кубками, медалями відповідних ступенів, а чемпіони та призери змагань в особистому заліку – медалями та грамотами  управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Бажаємо учасникам  змагань спортивного довголіття, та сімейного благополуччя.

  Олександр ПРИДАТКО,   начальник відділу з питань  фізичної культури та спорту Новороздільської міської ради.

Схожі повідомлення

Справи милосердні – Передвеликодні дарунки

admin2

Добрі друзі – Центр “Тавор”

admin2

Вісім ОСББ області отримали компенсацію за програмою енергомодернізації «Енергодім». В т.ч. – і новороздільське

admin3

ТОВ «Нафтогаз Тепло». Абонентське обслуговування: що це за нововведення таке?

admin2

Берездівці: сторінки з історії славного села

admin3

Новороздільські рятувальники надали допомогу мешканці Миколаєва

admin2

Залишити коментар