16.5 C
Lviv
08.06.2023
Новороздільська ОТГ

Чергова партія допомоги від отців-сальваторіанців

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України отець Дам’ян Панков’як спільно з отцями ордену Сальваторіанців активно зайнялись гуманітарною підтримкою Новороздільської громади та українського війська. За рік повномасштабних бойових дій польські благодійники надали численну гуманітарну допомогу нашій громаді та багато необхідних та цінних речей для наших військових.

Днями чергова партія гуманітарної допомоги прибула в Новороздільську громаду: газові горілки, теплий одяг, продукти харчування, хімічні обігрівачі тощо. Міській лікарні передали реабілітаційне обладнання, яким скористатись можуть як мешканці громади, так і поранені бійці, які повернулися з фронту. Серед обладнання є потрібні для реабілітації бігові доріжки, балансувальна півсфера та пояси для зовнішньої підтримки.

Новороздільська громада висловлює вдячність отцям ордену Сальваторіанців за постійну підтримку та допомогу нашій громаді та нашим військовим.

Схожі повідомлення

«Прощавай, невимита росія»

admin3

Ми зникаємо непомітно. А вже дізнавшись про відхід ближніх, подумки прощаючись із померлими друзями, приятелями, знайомими, згадуємо про COVID-19

admin3

Безкоштовне харчування школярів. Коли….?

admin2

13 квітня – завершення опалювального сезону в Новороздільській територіальній громаді

admin3

Новороздільська громада – програма підтримки “чорнобильців”

admin2

Де поділася зупинка, що навпроти «Приватбанку»?

admin3

Залишити коментар