16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Чергова партія допомоги від отців-сальваторіанців

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України отець Дам’ян Панков’як спільно з отцями ордену Сальваторіанців активно зайнялись гуманітарною підтримкою Новороздільської громади та українського війська. За рік повномасштабних бойових дій польські благодійники надали численну гуманітарну допомогу нашій громаді та багато необхідних та цінних речей для наших військових.

Днями чергова партія гуманітарної допомоги прибула в Новороздільську громаду: газові горілки, теплий одяг, продукти харчування, хімічні обігрівачі тощо. Міській лікарні передали реабілітаційне обладнання, яким скористатись можуть як мешканці громади, так і поранені бійці, які повернулися з фронту. Серед обладнання є потрібні для реабілітації бігові доріжки, балансувальна півсфера та пояси для зовнішньої підтримки.

Новороздільська громада висловлює вдячність отцям ордену Сальваторіанців за постійну підтримку та допомогу нашій громаді та нашим військовим.

Схожі повідомлення

Сьогодні спільно з UNISEF провели у місті СІМЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. Свято вдалося, що видно на фото. Дякуємо організаторам та ЗСУ !

admin3

У п’ятницю, 26 листопада, у Новому Роздолі перевірятимуть зір

admin2

Рік роботи #КомандиБатенка у Новому Роздолі

admin2

Сьогодні на стадіоні “Галичина” ФК “Новий Розділ” програв по грі, поступившись ФК “Шахтар” (Червоноград)з рахунком 2:1.Трішки роздумів з приводу…

admin3

“Веселка” подарувала Новороздільській громаді справжнє свято танцю

admin3

Ще одним відправленням волонтерської допомоги завершили перший місяць 2024-го доброчинці громади

admin3

Залишити коментар