16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

Золота зустріч із “золотою письменницею”

“Золота” письменниця – не просто красиве порівняння, хоча і вигадливі сюжети та проникливі життєві історії, які вміє так ошатно вбрати у слова Світлана Талан, також вартують цього визначення.

“Золотим” письменником іменують автора, книги якого йдуть накладом понад 100 тисяч примірників. А якщо врахувати, що С.Талан автор понад 40 книг! І лауреат десятків конкурсів! Сьогодні, 3 березня, у Всесвітній день письменника, новороздільцям дуже пощастило мати нагоду поспілкуватися з письменницею такого рівня, а головне – такої неймовірно чутливої душі. Втім, відома авторка наразі є нашою сусідою, бо мешкає у Миколаєві за якихось 32 кілометрів від нас. І нинішню дату радше поєднувала з іншою подією – рівно рік тому, 3 березня вона покинула свою домівку у Сіверодонецьку, думаючи, на тиждень-другий. А нині не знає, чи буде куди й повернутися…

Відповідаючи на різнопланове бліц-інтерв’ю організатора і ведучої зустрічі директора КЗ “Публічні бібліотеки” Новороздільської міськради Галини Приріз, п. Світлана душевно оповідала про життєві неймовірні перипетії, які, як говорить, самі знаходять її на перехресті численних зустрічей, про невипадкові збіги й деталі, які мотивують до творення книг у жанрі “реальних історій”. 5 сюжетів завжди готові “до народження”. І зал принишкло слухав історії цих народжень, які автор розповідала так природно, з легким гумором, з ноткою несподіванок, з присмаком пригод та ароматом реальності. Тема війни і кохання, людські долі та історичні дослідження, пригодницькі, пізнавальні і навіть дитячі. Все зустрінеш у книгах Світлани Талан.

Найпершою завжди читає нові твори мама. А син Сергій не просто міцна мамина опора, а подекуди і мотиватор ідей, порадник та навіть співавтор сюжетів чи й дизайнерських оформлень.

Приємно було почути перші враження гостей про наше місто: неймовірно чисте, на чому наголосили, а влітку ще й – дуже зелене. Треба вчитися цінувати те, що зауважують інші, своє, рідне. В тому числі – й добру, та що там, чудову українську книгу. Тож більш активніше поспішаймо на зустрічі з митцями слова, які провадяться у нашому місті, Читаймо, насолоджуймося!

Тим паче, книжковий фонд поповнився новими цікавими книжковими екземплярами з авторським автографом.

А книга відгуків гостей Новороздільської бібліотеки для дорослих доповнилася черговим дописом.

Ключ, якими Галина Приріз відкриває мистецький світ письменника

Схожі повідомлення

ТзОВ “Миколаївбудкерам” нарахували штраф за забруднення земель у Гранки-Кутах

admin2

У місті стартувало будівництво стадіону біля ЗЗСО №4, спортмайданчика зі штучним покриттям на території ЗЗСО 3№ та капремонт асфальтного покриття з облаштуванням паркомісць по вул. Винниченка

admin3

Будинок … як на пороховій бочці …. над гаражем

admin2

Благодійність для ЗСУ: авто від берездівецької родини

admin2

Школи Новороздільської громади у рейтингу шкіл Львівщини

admin2

Відео про рідне місто контрастів

admin2

Залишити коментар