16.5 C
Lviv
27.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Відбулась презентація книги Зіновія Горіна “Зродились ми великої години…”

“Зродились ми великої години… ” – саме таку назву має книга Зіновія Горіна, презентація якої пройшла сьогодні у Центральній міській бібліотеці.

Це робота автора, над якою він працював 30 років та яка символічно була презентована у День Героїв, день людей про яких вона написана.

Це велика праця-дослідження про конкретних людей, майже сотню учасників визвольної боротьби ОУН-УПА 1930-1950рр., яка відбувалася саме тут, на наших теренах. Тож взявши до рук книгу, багато хто знаходить тут історію своїх родин, знайомих, сусідів.

Знайомтеся, читайте, бо тільки той вартий майбутнього, хто знає своє минуле. Історія циклічна, а ворог в нас через віки один.

Ярина ЯЦЕНКО, міський голова

Схожі повідомлення

“Богатир-Дзюдо” – переможці

admin2

Дякую всім, завдяки чиїй праці відбувся “Сімейний фестиваль”

admin3

Віталій КОТУЛА: післяслово….

admin2

Новороздільська громада посіла 7 місце в комплексному рейтингу громад серед 73 громад Львівщини

admin3

Завтра, 7 жовтня, ФК “Новий Розділ” прийматиме ФК “Січ” (Заболотцівська ОТГ). Початок матчу – о 14.00

admin3

Наші інтенсивні дні в Італії закінчились, тому прийшов час розповісти вам підсумок

admin3