16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Волонтерство громади с. Гранки-Кути – дружна спільнота підтримує ЗСУ

Гранки-Кутівська громада старанно і наполегливо займається волонтерством. Найкраща громада – наголошує сільський активіст Володимир Щіпний, який щоразу звітує про громадську активну діяльність односельців.

У Гранки-Кутах проведи ”Велику коляду”, зібрані кошти з якої передали для потреб ЗСУ. До організації долучилися Хомин А., Яцинич А., Шиманська Л., Іваницька М., Одноріг М., Шпак Б., родина Мелько Т., В. Хома, педагогічний колектив Гранки-Кутівської школи (директор Г. М. Романів). пан Володимир прозвітував і про кошти – Хатки заколядовано 20 500 гр., Кути – приблизно 18 000 гр Гранки- приблизно 3 800 гр. Школа 2 000 грн.

На засіданні волонтерської команди одноголосно було вирішено кошти в сумі 40 тис гривень передати для придбання автомобіля захиснику з с. Берездівці Роману Трухиму. Автомобіль потрібний на передову для евакуації поранених.

Залишок в сумі 9 200 гр +100 Є, які передав Ігор Хомин, залишають на непередбачувані обставини, зокрема, на придбання інструментних наборів для авто або для придбання ”Лелеки,, для 8 окремого батальйону АРАТТА.

Гранки-Кути не лише колядували, збираючи кошти для потреб воїнів-земляків. Леся Шиманська власноруч пошила більше десяти маскувальних костюмів. А у сільській школі організували плетіня маскувальних сіток – енергійна, чуйна, працелюбна директор Гранки-Кутівської школи Г. М . Романів миттєво відреагувала і надала приміщення, організувала вчителів, учнів старших класів, випускників школи. Долучилася уся громада села, хто на скільки часу зміг.

З 14 лютого Гранки-Кути продовжують плести маскувальні сітки – цього разу у Народному домі.

Схожі повідомлення

Ольга ГАНАЧЕВСЬКА: «Маєте ідеї – пишіть, приходьте, обговоримо!»

admin2

Напередодні міської акції “Запали свічку пам”яті” у Новороздільському професійному ліцеї відбувся захід “З біллю в душі назад у минуле”

admin3

Звернення спільноти “Ми разом” до небайдужих новороздільців: допоможіть плести маскувальні сітки, які вкрай необхідні нашим захисникам на фронтах!

admin3

24 вересня у Новому Роздолі відбудеться матч Чемпіонату Львівської області з футболу , в якому наша команда боротиметься за чемпіонство у 3 лізі

admin3

Настільний теніс: в Жовкві наші хлопці – початківці пройшли добрий гарт, а дівчата– посіли 3-тє загальнокомандне місце

admin3

Про Іванка Туписа – порядного і світлого хлопця, Божу людину, який допомагає ЗСУ

admin3

Залишити коментар