16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Волонтерство громади с. Гранки-Кути – дружна спільнота підтримує ЗСУ

Гранки-Кутівська громада старанно і наполегливо займається волонтерством. Найкраща громада – наголошує сільський активіст Володимир Щіпний, який щоразу звітує про громадську активну діяльність односельців.

У Гранки-Кутах проведи ”Велику коляду”, зібрані кошти з якої передали для потреб ЗСУ. До організації долучилися Хомин А., Яцинич А., Шиманська Л., Іваницька М., Одноріг М., Шпак Б., родина Мелько Т., В. Хома, педагогічний колектив Гранки-Кутівської школи (директор Г. М. Романів). пан Володимир прозвітував і про кошти – Хатки заколядовано 20 500 гр., Кути – приблизно 18 000 гр Гранки- приблизно 3 800 гр. Школа 2 000 грн.

На засіданні волонтерської команди одноголосно було вирішено кошти в сумі 40 тис гривень передати для придбання автомобіля захиснику з с. Берездівці Роману Трухиму. Автомобіль потрібний на передову для евакуації поранених.

Залишок в сумі 9 200 гр +100 Є, які передав Ігор Хомин, залишають на непередбачувані обставини, зокрема, на придбання інструментних наборів для авто або для придбання ”Лелеки,, для 8 окремого батальйону АРАТТА.

Гранки-Кути не лише колядували, збираючи кошти для потреб воїнів-земляків. Леся Шиманська власноруч пошила більше десяти маскувальних костюмів. А у сільській школі організували плетіня маскувальних сіток – енергійна, чуйна, працелюбна директор Гранки-Кутівської школи Г. М . Романів миттєво відреагувала і надала приміщення, організувала вчителів, учнів старших класів, випускників школи. Долучилася уся громада села, хто на скільки часу зміг.

З 14 лютого Гранки-Кути продовжують плести маскувальні сітки – цього разу у Народному домі.

Схожі повідомлення

Придбано житло для дитини-сироти

admin2

Наш ДМЗ “Карпати” – на міжнародній виставці транспортних технологій у Берліні!

admin2

У день вишиванки – благодійний ярмарок

admin2

Ростислав Височан поділився досвідом капеланського служіння із студентами

admin2

Шановні наші захисники та захисниці! 

admin3

Осу!!! Жоден каратист “Кейко” не залишився без нагороди

admin2

Залишити коментар