16.5 C
Lviv
30.09.2023
Україна

Квартира у Львові та будинок в Стрию. Яке майно має Оксана Марченко на Львівщині

  08.02.2023 року.

За даними аналітичної системи YouControl, компаніям, кінцевим бенефіціаром яких є Оксана Марченко, належить низка ділянок та об’єктів нерухомого майна на Львівщині, повідомляє https://lviv1256.com/news з посиланням на допис у Твоє Місто.

Наприклад, ТОВ «Інвестиційна компанія «Укркапітал» належить будинок на Ринку у Стрию, квартира у будинку на вулиці Кавалерідзе у Львові, будівля на центральній вулиці у Шегинях біля пункту пропуску і ділянка у Шегинях площею 2,52 га, на якій, окрім будівлі, є ще й паркінг для авто. На ТОВ «Інвестиційна компанія «Терра-Інвест»» записана будівля у Радехові на вулиці Стоянівській, недалеко від центру.

У Львові зареєстровано теж ТОВ «Форпостінвест», кінцевим бенефіціаром якого є Оксана Марченко. На цю компанію записані три ділянки на Сколівщині – у курортній Волосянці – площею 0,0701, 0,075 і 0,1062 га. Ці ділянки Сколівський районний суд Львівської області арештував у кримінальному провадженні 28 серпня минулого року. Слідчі поліції вважають, що ТОВ «Форпостінвест»незаконно і безоплатно отримало у власність у 2009 р. за рішенням Сколівської РДА ділянку площею 0,44 га, де розпочало будівництво готелю. Згодом цю ділянку начебто розділили на три частини.

Схожі повідомлення

Хто прийде замість них?

admin3

Львівщина: 6-річний хлопчик залишився без пальців через петарду

admin2

Перша бойова втрата березня.. Під обстрілом російських окупантів загинув український захисник.

admin1

Прихована історія: стала доступна цифрова версія документів НКВС за 1944-45 рр.

admin2

Верховна Рада дозволила почати процес вилучення власності росії на території України

admin2

ЗСУ вийшли з Лисичанська без втрат, – Гайдай

admin3

Залишити коментар