16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Професор ЛНУ імені Івана Франка Володимир – Богдан Вовк здобув звання «Заслуженого працівника освіти України»

07 лютого 2023 року.

Згідно з Указом Президента, звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли Володимиру-Богдану Вовку – професору кафедри економічної кібернетики, доктору економічних наук ЛНУ імені Івана Франка.  Державну нагороду вручив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту освіти і науки Львівської обласної військової (державної) адміністрації.

«Під час навчання в університеті, у кожного з нас була людина, яка відіграла особливу роль в нашому становленні, пізнанні світу. Впевнений, що для багатьох поколінь випускників кафедри економічної кібернетики Львівського університету такою людиною були саме ви, пане професоре. Окрім знань, ви дбаєте також про плекання в студентів почуття власної гідності та працелюбності. Дякую вам за щоденну працю та виховання свідомої української молоді», – наголосив очільник Львівщини Максим Козицький.

Пан професор отримав почесне звання за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

«Найбільше у викладацькій роботі мені подобається давати знання студентам. У нас безумовно талановита та здібна молодь. З перших курсів мої студенти знають, що наукова праця – це важкий процес, тому потрібно докласти значних зусиль, щоб почерпнути з нього якомога більше. Я вдячний Президенту України за нагороду та високу оцінку моїх наукових робіт упродовж стількох років», –зазначив Володимир-Богдан Вовк.

Основною сферою наукових інтересів Володимира-Богдана Вовка є математичні методи в управлінні економіко-виробничими системами. Цьому він присвятив десятки монографій, наукових посібників та близько 200 наукових статей.

Народився пан Володимир у невеличкому селі Підлипці, Золочівського району. 1963 року закінчив механіко-математичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка. Упродовж 37 років був завідувачем кафедри економічної кібернетики університету й досі продовжує викладацьку діяльність. 

Схожі повідомлення

Щоб жертви не стали марними

admin3

Бабуся війни: троє із сімї полягли, чекає тіла з “Азову”…

admin2

Опівночі у квартирі у Львові так палало, що рятувальникам довелося евакуювати десятки людей та дітей із сусідніх помешкань. Господаря – госпіталізовано

admin3

ЛЕГАЛІЗАЦЯ РОТИ “ДА ВІНЧІ” ДОЗВОЛИЛА Б РОЗПОЧАТИ СПРАВЖНЮ РЕФОРМУ

admin3

Власну дитину – на ланцюг… посадили батьки у Кривому Розі

admin2

Графічний дизайн: якими пристроями користуються спеціалісти

admin

Залишити коментар