02 серпня 2022 року.
Пропонуємо до уваги читачів допис відомого військового та журналіста Михайла УХМАНА, надрукованого сьогодні у розділі “Блоги” інтернет – видання “Цензор. НЕТ.”: https://censor.net/ua/b3357839, після прочитання якого багато хто з нас зробить правильні висновки.

Нашу громадськість недавно сколихнули моторошні відео, де російські окупанти катують українських солдатів.
Багатьом українцям відкрилися очі, вони почали писати і розповідати про звірства московитів, мовляв, які вони потвори.
Панове, щоб ви розуміли, росіяни знущалися над українськими полоненими солдатами – всі вісім років, починаючи з 2014.
Просто ви вважали, що бої на Донбасі – це не проблема всієї України і жили своїм життям, тепер настав час розплати…
Прив’язаний до машини з вирізаним серцем на світлині – Мірошніченко Олексій, боєць батальйону “Донбас” на псевдо “Федір”!
Наш боєць загинув 23 травня 2014 року, в бою з російськими окупантами у селищі Карлівка, Донецької області. Після бою, московські покидьки, прив’язали тіло Олексія до вантажівки, перед тим вирізавши серце і так тягали його цілий день…
Другий випадок – це наші десантники, які поверталися з полону без статевих органів. Московські потвори знущалися над ними, вирізали геніталії, щоб “хо..ли не розмножалися”!
Знущання над українськими воїнами в полоні – це нормальний стан російського агресора, моральний рівень всього їхнього, гнилого суспільства.
Журналісти та громадські діячі, які постійно працювали на фронті і допомагали нашій армії, говорили про звірства росіян, але нас було дуже мало.
Більшість воліла не бачити війни, більшість – дивилася “квартал” та інші шоу для недоумків.
Про катування наших воїнів, нестачу зброї на фронті – не обговорювали на телеканалах “марафону”, людей годували дешевою, проросійською половою.
Розплата настала – 24 лютого 2022 року, коли російські окупанти повномасштабно атакували нашу країну.
Який вихід в цій ситуації???
росія і все російське: мова їхня, армія, московська церква в Україні – мають бути знищенні. Інакше наша боротьба і критичні дописи в соціальних мережах, будуть марними.
Потрібно забути поділ на “порохоботів” і “зелеботів”! Зараз має бути – єдина українська нація. Тільки так, ми зможемо здолати російського агресора.
Допомагайте нашій армії, нашим волонтерам, адже зараз триває боротьба за нашу країну і майбутнє наших дітей.
Михайло УХМАН, військовий, журналіст, “Цензор. НЕТ.”