16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

“Повернути військовим 30 тис. грн!”, – петиція до Президента швидко набрала необхідні 25 тис. голосів

3 лютого 2023 року

Петиція до президента Зеленського із проханням повернути скасовані грошові премії у розмірі 30 тисяч українським військовим, які перебувають поза зоною бойових дій набрала необхідні 25 тис. голосів.

Про це йдеться у повідомленні Цензор.НЕТ.

Наразі петицію вже підписали 26,1 тис. осіб.

“Прошу повернути військовослужбовцям премію 30 000 грн! Знайшли на чому економити! Депутатам збільшуєте заробітню, а військовим зменшуєте ??! Де логіка? Ми чекаємо нової масованої агресії з боку Росії і водночас урізаємо виплати військовим? Ми просимо Захід про зброю та техніку, а в цей же час перетрушуємо гаманці захисників країни?

Петиція на сайті президента про підвищення премій військовим (зі 100 тисяч до 150 тисяч, з 30 до 50 тисяч) за рахунок відміни та зняття надбавок народним депутатам заручається підписами 28 тисяч українців, і Володимир Зеленський дає розпорядження пропрацювати таку можливість, але Уряд ухвалює діаметрально протилежне рішення – багатьом знизити розмір премії або взагалі її відмінити.

Не можна залазити в кишені тих, від кого сьогодні залежить, чи вдасться втримати державу. Владі потрібно вже навчитись прораховувати свої дії та рішення на декілька кроків вперед”, – зазначила авторка петиції Віра Русіна. Джерело: https://censor.net/ua/n3397537

Схожі повідомлення

Батьки на мить відволіклись, як син уже вибіг на дорогу.. Повчальна історія зі щасливим кінцем!

admin1

Львівщина:вчителька Сокальського ліцею №1 Ольга Владичко – в топ -50-тці найкращих вчителів України щорічної національної премії «Global Teacher Prize Ukraine 2021»

admin3

Найважча розмова в моєму житті

admin3

Львівщина: 9 грудня зафіксовано 575 нових випадків COVID-19

admin3

Благодійний футбольний матч у Жидачеві допоміг зібрати кошти на лікування військового

admin3

Директор фірми – підрядника, застосувавши незаконну схему, “наварив” на реставрації та впорядкуванні території пам’ятки архітектури у Львові 2 млн грн. Натепер слідчі повідомили зловмиснику про підозру

admin3

Залишити коментар