16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Наступного тижня різко похолоднішає: Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ до морозів готові – у квартирах мешканців міст буде тепло!

Наступного тижня на Львівщині очікують погіршення погоди та значне похолодання. Синоптики прогнозують зниження нічної температури повітря до – 12 градусів. Попри це, в помешканнях новояворівчан та новороздільчан буде тепло.

?«Новояворівська ТЕЦ готова до погіршення погодних умов. Зараз на ТЕЦ працює один котел, цього достатньо для підтримання оптимальної температури теплоносія. Якщо температура повітря опуститься нижче – 15 С, то для підігріву теплоносія та води ми задіємо ще один тепловий котел. Цього буде достатньо, щоб дотриматися температурного графіку»,- розповів Степан Наумчик, директор Новояворівської ТЕЦ.

?Підготували обладнання для роботи у морози і працівники Новороздільської ТЕЦ.

?«Ми зробимо усе від нас залежне, щоб у мешканців міста в квартирах була комфортна температура та гаряча вода. Наші працівники завчасно перевірили обладнання ТЕЦ і воно працюватиме максимально ефективно. Ми завжди дотримуємося температурного графіку і за потреби задіємо ще один котел», – запевнив Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

?Однак, температура в помешканні залежить не лише від ефективної роботи ТЕЦ. Щоб в квартирі було тепло та комфортно, а втрати тепла меншими, фахівці радять принаймні утеплити вікна та двері. Ця проста процедура дозволить вберегти до 30% тепла.

Адміністрація ТОВ “Нафтогаз Тепло”

Схожі повідомлення

8 червня на території Новороздільської ТГ (Станковецька с.р.), Жидачівської ТГ та Добромильської ТГ відбудеться земельний аукціон

admin3

Новороздільська ТГ: Львівобленерго з 17 листопада встановлює графік погодинних вимкнень електроенергії оновлений і діє цілодобово

admin3

Весна настала – сухостій спалювати зась! Бо біда буде…

admin3

Палац Жевуських – Лянцкоронських у Роздолі на Львівщині: ось так він виглядає сьогодні – у стадії “до”…

admin3

У Новому Роздолі – до Дня МАТЕРІ

admin2

Сьогодні Новороздільська громада провела у останню путь воїна світла Володимира САДОВОГО, який загинув смертю хоробрих на полі бою з кацапами

admin3

Залишити коментар