16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Наступного тижня різко похолоднішає: Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ до морозів готові – у квартирах мешканців міст буде тепло!

Наступного тижня на Львівщині очікують погіршення погоди та значне похолодання. Синоптики прогнозують зниження нічної температури повітря до – 12 градусів. Попри це, в помешканнях новояворівчан та новороздільчан буде тепло.

?«Новояворівська ТЕЦ готова до погіршення погодних умов. Зараз на ТЕЦ працює один котел, цього достатньо для підтримання оптимальної температури теплоносія. Якщо температура повітря опуститься нижче – 15 С, то для підігріву теплоносія та води ми задіємо ще один тепловий котел. Цього буде достатньо, щоб дотриматися температурного графіку»,- розповів Степан Наумчик, директор Новояворівської ТЕЦ.

?Підготували обладнання для роботи у морози і працівники Новороздільської ТЕЦ.

?«Ми зробимо усе від нас залежне, щоб у мешканців міста в квартирах була комфортна температура та гаряча вода. Наші працівники завчасно перевірили обладнання ТЕЦ і воно працюватиме максимально ефективно. Ми завжди дотримуємося температурного графіку і за потреби задіємо ще один котел», – запевнив Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

?Однак, температура в помешканні залежить не лише від ефективної роботи ТЕЦ. Щоб в квартирі було тепло та комфортно, а втрати тепла меншими, фахівці радять принаймні утеплити вікна та двері. Ця проста процедура дозволить вберегти до 30% тепла.

Адміністрація ТОВ “Нафтогаз Тепло”

Схожі повідомлення

Про чуйність сусідок та віру в Бога, які врятували життя відомій ветеранці освітянської ниви

admin3

Оперативність та професійність новороздільських гінекологів врятувала маму з дитиною.

admin2

У Новому Роздолі: рятувальники допомогли медикам врятувати бабусю

admin2

Управління соцзахисту населення змінило графік роботи

admin3

В Гуманітарний центр Нового Роздолу з волонтерською місією завітали представник Італійської асоціації вчителів історії Marco Tibaldini із колегою з України, новороздільською освітянкою Іриною Костюк

admin3

СУЗІР”Я “ЗІРОК” НА ЧОЛІ ІЗ ЗНАМЕНИТИМ СПІВАКОМ ВАСИЛЕМ ЗІНКЕВИЧЕМ КОНЦЕРТУВАТИМУТЬ У НОВОМУ РОЗДОЛІ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ!

admin3

Залишити коментар