16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Як учням самостійно підготуватись до зно з математики?

Вже декілька років поспіль випускники шкіл не можуть відмовитися від екзамену з алгебри та геометрії. ЗНО з математики стало обов’язковим для усіх учнів. Щоб самостійно підготуватися та отримати шанс до вступу у бажаний вищий навчальний заклад, а не перший ліпший, вам допоможуть посібники.

Як підготуватися до ЗНО з математики

Почніть підготовку на початку навчального року. Не відкладайте справи на другий семестр, тому що не встигнете озирнутися, як час сплине. Вам потрібно:

  • Виконати завдання з попередніх тестів ЗНО, які можна знайти у вільному доступі.
  • Виписати номери вправ та теми, до яких не змогли надати розв’язок.
  • Знайти потрібні теми у підручниках з математики.

Потім створить свій власний розклад занять, якого потрібно дотримуватися, незважаючи ні на що. Наприклад, ви щодня або через день плануєте приділяти 1 годину на вивчення математики. У цей час вам потрібно перечитати параграф та виконати 2-5 вправ. Якщо помилилися, то спробувати зрозуміти, у чому полягає помилка та як потрібно було зробити, щоб зно математика пройшло без складнощів.

Не беріть одразу складні завдання та теми, які вивчають в останніх класах. Повторюйте шкільну програму, починаючи з вправ за 5 клас, потім — за 6 клас, та поступово просувайтесь до наступних.

Онлайн підготовка в школі

Портал «Вшколе» — це збірка українських підручників та посібників з ГДЗ. Ви зможете знайти підручник з математики за 1-11 клас. Обирайте ті, за якими навчалися у школі. Якщо не пам’ятаєте, як виглядала їх обкладинка та хто був вказаний з авторів, вивчайте теми з підручників останніх років видання.

Пам’ятайте, що програма ЗНО щорік змінюється. Більше ймовірно, що до завдань потраплять актуальні теми з підручників останніх 5 років, ніж ті, що були запропоновані у 2008 році.

Коли обрали підручник, одразу знайдіть до нього ГДЗ. Автори підручника та посібника повинні бути однаковими. Відповідь легко зможете знайти за номером потрібної вправи. Перш за все самостійно виконуйте завдання з підручника, а потім порівняйте свої відповіді з наведеними у посібнику розв’язками.

Як перевірити свої знання з математики

Окрім загального пробного тесту, можете перевірити ступінь підготовки до екзамену вдома. Після кожної вивченої теми виконуйте умовну контрольну роботу. Для цього знадобиться підручник потрібного класу, але іншого автора. Він пропонує нові для вас вправи до вже знайомої теми.

Виконайте завдання та, так само як під час підготовки, перевірте відповіді по ГДЗ.

Схожі повідомлення

Навіть якщо селфі не вийшло, ти все одно красива та красивий

admin3

НАБУ затримало трьох високопосадовців Тернопільської облради

admin2

Лазерне гравіювання: якісна технологія

admin

У Львові на Замарстинівській у квартирі житлового будинку виникла пожежа. Рятувальники вивели на свіже повітря 3-х людей і ліквідували наслідки займання

admin3

Судний день замість Прощеної неділі і наші міста-герої

admin2

Як вибрати підходящий позашляховик?Популярні варіанти

admin

Залишити коментар