16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Що варто усвідомити Україні і світу про ЗСУ

Про це – у публікації аерозвідника 72 бригади ЗСУ Ігоря Луценка, надрукованій сьогоднгі у розділі “Блоги” інтернт – видання “Цензор.НЕТ”: https://censor.net/ua/b3459853.

Головна сила будь-якої армії – це розуміння того, як слід воювати.

Найзолотіше багатство війська – це здатність дружити із часом. Це знання і вміння досягати в боях цілі у даних історичних умовах.

Бувають армії, сильні духом, але без гнучкого технічноно інтелекту та оперативної творчості.

Бувають багаті, щедро оснащені складною технікою , але боязкі, нездатні використати простоту як зброю.

А ще бувають народи взагалі без армій, не спроможні народити воїнську культуру – чи через свою дикість, чи через навпаки, старість.

На щастя, ми не такі і армія у нас не така. Ми заплатили свою ціну, і по цей бік фронту, шо пройшов через усю планету, ми – найвправніші.

***

Українцям і світу варто усвідомити той беззаперечний факт, що ми – найвправніші, найдосвідченіші і, відтак, найбільш сильні солдати вільного світу.

Ми найкраще за усіх ВМІЄМО воювати і найкраще за всіх МОЖЕМО воювати.

Глибину цього факту нам ще слід усвідомити, і подолати невідповідності всього іншого – невідповідність сили нашого фронту і нашого тилу, невідповідність нашої ролі на планеті нашій міці тощо.

З Днем Збройних сил!

PS І спасибі усім, хто допомагає армії. Через донати, через ніштяки – навіть дрібні – народ накачує армію енергією, яка, власне, і робить її такою сильною.

Ігор ЛУЦЕНКО, аеророзвідник ЗСУ 

Схожі повідомлення

ПОВБОЛІВАЄМО ЗА НАШИХ !У Пекіні сьогодні стартували Зимові Олімпійські Ігри. За нагороди  до 20 лютого у 15 дисциплінах позмагаються 2900 спортсменів з усього світу. Україну на змаганнях представлятимуть 45 найкращих спортсменів. Четверо з них – із Львівщини. Це 26-річний Антон Дукач, 23-річний Андрій Лисецький, 22-річний Ігор Стахів та 27-річна Олена Стецків. 

admin3

Смертельне зіткнення автомобіля з потягом – Львівщина

admin2

Локомотив на залізничному переїзді розчавив “БМВ”: двоє загиблих та двоє травмованих. Поліцейські повідомили водію автівки про підозру

admin3

Василь Кравчук з с. Тухолька Стрийського р-ну привезе Паралімпійське золото на Львівщину

admin3

Сьогодні ми біля нашого Йордану. Нехай Господь дає нам силу йти вперед!

admin3

Вітаємо з Всесвітнім днем поцілунків!

admin3

Залишити коментар