16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільсько громадо, оголошено черговий збір на тепловізор для воїна-новороздільця!

Мешканці Новороздільської громади – неймовірні люди. І цьому свідчення закриття далеко не першого збору на військові потреби для наших воїнів. Один з тепловізорів (лише за декілька годин після відкриття збору) придбав для воїна, мешканця Нового Роздолу, один із священнослужителів громади. Наступний збір – менше ніж за добу (!) вдалося зібрати понад 112 тисяч гривень на купівлю тепловізора для нашого земляка-воїна Володимира Радика, який разом зі своїми побратимами героїчно протистоїть агресору в місті Бахмут.

І ось до Новороздільської міської ради звернулась Дмитрів Роксолана, чоловік якої – Дмитрів Мирослав – захищає Україну з 2016 року. Спочатку в зоні проведення АТО, а зараз у складі 93 ОМБр в Бахмуті нищить окупантів. Йому і побратимам потрібен тепловізор-монокуляр. Адже в умовах повної темряви тепловізор – просто необхідна річ для військових, бо саме цей прилад допоможе зберегти їм життя та ефективніше винищувати москальню.

Тому щире прохання всім небайдужим долучитися до збору коштів на тепловізор.

Кожна гривня важлива і є внеском в оборону нашої країни!!!

? Картка Приватбанку: 5168745110492516 Дмитрів Роксолана Ярославівна

Віримо, що разом ми зберемо необхідну суму – 100 000 грн.

Будемо вдячні за будь яку допомогу

З нами Бог. Разом ми сила !! Слава Україні!!!

Схожі повідомлення

Подвиг Воїна ціною життя

admin2

І став для нас Шевченко заповітом

admin2

Майданчик пам’яті єдиного сина-воїна і щорічний футбольний турнір пам’яті Героя Ростислава Бальзана

admin2

Важливо! 7 вересня у проміжку між 06.00 та 07.00 год. та 8 вересня – у проміжку між 15.00 та 16.00 год. в м. Новий Розділ буде тимчасово, протягом 15-30 хв., припинено електропостачання

admin3

Новороздільська громада у скорботі – загинув наш земляк із с. Берездівці Іван ДЗЮНИК

admin3

Галина ЛЕСЮК: «Першими у дитяче відділення лікарні із дарами до знайденої дівчинки прийшли працівниці коледжу. А невдовзі потік містян не припинявся. Натепер вона має все необхідне»

admin3

Залишити коментар