16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

Микола ТИМКІВ: “Вже третій місяць протікає стеля у моїй квартирі в буд. по пр. Шевченка,27. Ознаки вказують, що вода тече з квартири  сусідів поверхом вище. На жаль, вони це заперечують. Від кого залежить вирішення проблеми?…”

Шановна редакціє! Звертаюся до вас з проханням долучитися до вирішення проблеми, з якою, схоже, самотужки не зможу справитися. А зволікання, на жаль, може призвести до ще більшого руйнування моєї квартири.

Сподіваюся, що після публікації мого звернення буде оперативніше вирішено питання ліквідації джерела затоплення квартири  сусідом з верхнього поверху, бо вже звертався у відповідні органи, проте поки що реагування немає.

Отже, починаючи з початку опалювального сезону, зокрема, в половині листопада 2022 року помітив у ванній і коридорі моєї квартири на 2-му поверсі, що в будинку №27 по проспекту Шевченка, водянисті плями (див. фото). Вже наступного дня звернувся до голови нашого ОСББ «Барбара», яке, до речі, створилося в липні минулого року, Любомира Чверенка і повідомив про протікання стелі. Керівник ОСББ сказав, що звернеться до власника квартири поверхом вище з проханням обстежити підлогу на предмет виявлення джерела протікання.

З того часу, на жаль, віз і нині там: плями розширилися на всю стелю в коридорі. Хоча про це ще декілька разів нагадував голові ОСББ. Тим часом, на Різдво, 7 січня ввечері, коли ми приїхали з районної лікарні у Пустомитах, де після складного поранення 27 червня в Соледарі  на фронті, продовжує лікування мій син, воїн ЗСУ Андрій Шугало, зі стелі вже текло по шторі і по вікнах. Терпець увірвався і я по – мобільному зателефонував Л. Чверенку, який живе в в тому ж будинку, і сказав про «стихію». Через декілька хвилин пан Любомир завітав до нас в квартиру, привітався за звичаєм «Христос Рождається!» і, оглянувши стелю та коридор, переконався, що справді справи погані і для фіксації  сфотографував стелю.

Минулого вівторка,10 січня, я звернувся у міську раду у кабінет №206 і повідомив керівнику  управління житлово – комунального господарства Андрію Білоусу  про повільне затоплення моєї квартири сусідом. Відразу ж він зателефонував Л. Чверенку і розпитав, в чому справа, поросивши відреагувати, скликати збори ОСББ і вжити заходів з усунення протікання. Також цього дня я записався на найближчий прийом до міського голови.

Цього ж дня, між 14 –ю та 15-ю год. у мою квартиру навідався Л.Чверенко і показав квитанцію на квартплату, яку ми не сплачували, відколи почалася проблема. Тоді він сказав, що, мовляв, «це ваше внутрішнє питання, я тим займатися не буду». Тобто нульова реакція.

Того ж дня, 10 січня, до мене несподівано прийшли якісь невідомі  люди, які сказали, що вони «від Сергія Сергійовича Струцького» (як зрозумів, це прізвище підприємця, чиї приміщення знаходяться під моєю квартирою, а сусіди над моєю квартирою – його родичі) і попросили дати дозвіл пошукати причину підтоплення. Хоча я міг і відмовити, проте вирішив дати дозвіл. Хвилин з 10 вони оглядали місце підтоплення, я навіть у ванній відхилив зі стелі промоклий касатон, аби вони переконалися , що тече згори. І майстри підтвердили, що причина затоплення очевидно  з верхньої квартири. 

А в середу, 11 січня, вирішив залучити до «розслідування» редакцію міської газети. Ще раз прошу посприяти в даній ситуації.

 Миколи ТИМКІВ  

ВІД РЕДАКЦІЇ. Для початку редакція вирішила надрукувати вказане звернення М. Тимківа і очікувати на реагування із сподіванням, що проблему буде вирішено сусідом. Хоча, з огляду на те, як нам повідомив автор листа – звернення, що у квартирі сусіда зверху зроблено гарний ремонт і підлога, до речі, з підігрівом, покрита «стяжкою» і вистелена плиткою,  оперативно усунути джерело підтоплення його квартири навряд чи вдасться. «Аби тільки до Пасхи не довелося очікувати»,- ремствує Микола Матвійович…

Утім, перед поширенням вказаного допису у фейсбук – версії «Вісника Розділля» до редакції зателефонував пан Микола Тимків і повідомив, що минулого четверга його дружина була на прийомі у міського голови, під час якого Ярина Володимирівна детально розпитала про підтоплення стелі, а отримавши відповіді, повідомила, що дасть доручення комісії міської ради провести ретельне обстеження його квартири, а відтак прийняти відповідне рішення.

Така позиція вселяє оптимізм, додав пан Микола, що джерело підтоплення його  квартири буде днями  виявлене і, по можливості, оперативно усунуте.   

Схожі повідомлення

ППО працює відмінно

admin2

Кривава бійка у Гранки-Кутах

admin2

У смт. Розділ горіла дровітня

admin2

22 січня – День Соборності України: дещо з історії відзначення державного свята

admin3

1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста – 24: ФК “Новий Розділ” поступився у серії післяматчевих пенальті СК “Нафтовик” (Борислав) з рахунком 1:3

admin3

Максим Василишин: сповідь батька про сина….

admin2

Залишити коментар