16.5 C
Lviv
02.12.2023
Стрийщина

Що робити з пральною машинкою, якщо раптом вимкнули світло…а потім і воду

Коли діють екстрені відключення електроенергії, планувати побут непросто. Як убезпечити побутові прилади від перепадів електропостачання та що робити, якщо прання було в процесі, аж раптом не стало світла або води.

▶️Не вимикайте машинку на панелі управління та з розетки. Подекуди режим прання виявляється довшим, ніж період, протягом якого є електроенергія. Навіть, якщо машинка якщо недопрала всього 15 хвилин, наступного разу ви змушені будете прати мінімум 30 хвилин або довше, в залежності від найкоротшого режиму прання у вашій машинці. Якщо не чіпати прилад, то з появою світла, прання з великою ймовірністю розпочнеться зі стадії на якій перервалося. В умовах економії часу, це хороша можливість завершити процес, адже електропостачання можуть знову екстрено вимкнути.

▶️Але так буває не завжди. Деякі таймери нового стилю, заснованими на процесорі та пам’яті, можуть забути вміст своєї пам’яті та зробить щось випадкове, коли живлення знову ввімкнеться. Тому для цього згодиться перезавантаження з поновленням послуг. Потрібно натиснути кнопку “Пуск/Пауза”, а потім відразу “Живлення” та обрати потрібний режим прання.

▶️АЛЕ! Під час подачі електроенергії часто трапляються стрибки напруги, які можуть негативно вплинути та навіть вивести з ладу електронні компоненти пристрою, тому цей фактор все ж потрібно враховувати.

?В разі вимкнення води ситуація приблизно та сама, проте врахуйте: якщо ви обралирежим прання гарячою водою, і етап підігріву води вже було пройдено, то надалі прання продовжиться холодною водою. Якщо це принципово, то потрібно перезапустити прилад. Якщо ж відключення виявиться тривалим, то може знадобитися злити воду і дістати білизну.

☝️Як злити воду в аварійному режимі

✔Більшість завантажувачів блокуються під час циклу, тому перерва в електроживленні залишає ваш замок у «відмовостійкому» стані й просто відкрити дверцята, підставивши ємність для збору води, не завжди можливо

▶️Потрібно відключити машинку з розетки. Відкрити кришку фільтра внизу з права. Витягнути трубку аварійного зливу і спустити воду у велику ємність, тому що води може виявитися неочікувано багато. Повернути трубку аварійного зливу на місце. З появою послуг може необхідно перезавантажити пристрій.

ТОВ “НАФТОГАЗ ТЕПЛО”

Схожі повідомлення

Дрогобицьких мародерів затримали з майном із Ірпіня

admin2

Трагедія у Солонці: чоловік згорів у власному будинку

admin2

Недільний “звіт” по коронавірусу

admin2

У Львові вогонь забрав життя 13-річного хлопчика

admin2

Все про електронні трудові книжки

admin3

На Стрийщині розгорнула діяльність Норвезька рада у справах біженців

admin3

Залишити коментар