16.5 C
Lviv
30.09.2023
Стрийщина

Про перерахунки пенсій у липні

Законом України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”  затверджено розміри прожиткового мінімуму для різних категорій населення, зокрема, для осіб, які втратили працездатність.

З 1 січня 2022 року цей показник становив 1934,00 грн, з 1 липня 2022 року становитиме 2027,00 грн.  В результаті збільшаться розміри мінімальної та максимальної пенсій.

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та на виконання частини 3 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”  (далі – Закон), перерахунки пенсійних виплат непрацюючим пенсіонерам проведено автоматично.

Перерахунку підлягали пенсійні виплати, складові яких залежать від розміру прожиткового мінімуму (доплата за понаднормовий стаж, доплата до мінімального прожиткового мінімуму).

Розмір підвищення пенсії з 01.07.2022 кожному пенсіонеру визначено в індивідуальному порядку та в  залежності від того, яка складова пенсійної виплати перераховувалась.

Згідно з частиною 3 статті 42 Закону працюючим пенсіонерам пенсії у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність не перераховуються.

Відділ обслуговування громадян №17 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Схожі повідомлення

Вражаючий поступ: 19-річний Богдан Гоза із Жидачева покращив свій же попередній світовий рекорд, піднявши на Чемпіонаті Європи у ривку 190 кг!

admin3

У лісі під Новим Роздолом правоохоронці розшукали групу грибників, в т. ч. 2-х дітей, які заблукали

admin3

Коли святкувати Різдво? Владика Тарас Сеньків відповів: “Наша Єпархія залишає все традиційно – 6 січня Свят вечір , 7 січня – Різдво”

admin3

У Трускавці оперативники викрили зловмисника, причетного до крадіжки в бельгійця сумочки з грошима та документами

admin3

Сьогодні о. Роман Штігер провадитиме молитву на вервиці

admin2

Оперативник затримав юних грабіжників у ТРЦ

admin2

Залишити коментар