16.5 C
Lviv
25.09.2023
Україна

Ціна-якість: інвертори з чистою синусоїдою та номінальною потужністю до 2кВт

Інвертори дозволяють використовувати енергію автомобільних акумуляторів для живлення різних енергоприладів. Їхня основна мета – перетворити вольти на вати і живити побутові пристрої. Такі моделі підходять для домашнього використання у разі відключення електрики. За допомогою їх можна заряджати планшети, телефони, годинники або навушники, а також запустити роботу холодильників, пральних машин, кондиціонерів, тощо. Крім цього, інвертори (порівняти ціни) використовуються для електроінструментів, оргтехніки, компресорів, насосів та інших приладів, що працюють від електрики.

EnerGenie EG-PWC-PS2000-01

EnerGenie EG-PWC-PS2000-01 дозволяє використовувати електричні пристрої у місцях, де немає живлення від електромережі. Ідеально підходить для автомобілів, кемперів та вантажівок. Інвертує постійну напругу 10-16 В в змінну на 230 В. Прилад дозволяє використовувати побутові електроприлади сумарною потужністю до 2000 Вт.

Інвертор 2000 Вт з чистим сінусом має тип розетки, поширений майже у всіх європейських країнах, і порт USB, що дозволяє заряджати мобільні гаджети безпосередньо без необхідності використання зарядних пристроїв. Вбудований вентилятор забезпечує ефективне розсіювання тепла та працює майже безшумно.

Підходить для живлення ТВ пристроїв, побутової техніки, електроінструментів, насосів та оргтехніки.

 • Одна з найдоступніших пропозицій у своїй категорії.
 • Робоча температура від 0 до +40C.
 • Широкий діапазон вхідної напруги.
 • Багаторівнева система захисту.
 • Індикація світлом та звуком.

Mexxsun MXSPSW-1500 12V/220V 1500W

Використовується для перетворення електрики 12 В на 220 В. Пристрій розрахований на сумарні напруги до 1500 Вт. Завдяки чистій синусоїдальній формі вихідної напруги Mexxsun MXSPSW забезпечує стабільну роботу та відсутність ефекту перегріву індуктивних навантажень, таких як насоси або вентилятори. Разом з батареєю інвертори до 2 квт являють собою пристрої з гарантованим джерелом живлення 230 В змінного струму. Агрегат оснащений системою захисту акумуляторної батареї від перевантаження, короткого замикання, перенапруги, занадто високої або занадто низької напруги та перегріву.

 • Датчик температури та автоматичний вентелятор.
 • Мінімальне енергоспоживання у режимі очікування.
 • Сигнал низького заряду батареї.
 • З’єднувальний кабель з клемою акумулятора.

GYS PSW 2002W-12V

Ці інвертори з чистим сінусом оснащені чітким та яскравим світлодіодним дисплеєм з індикаторами поточного стану: сили, вхідної напруги, вихідної напруги та частоти, рівнем навантаження та заряду батареї. Інвертор має ряд систем захисту та сертифікатів, тому може працювати без перешкод. GYS PSW 2002W-12V має не тільки розетки, до яких можна підключати електричні пристрої, а й USB-порти для живлення невеликих гаджетів, таких як смартфон або планшет. Сумарна потужність під’єднаних електроприладів – до 2000 Вт.

 • Ідеально підходить для подорожей – дозволяє живити пристрої, яким потрібно 230 від автомобільної установки 12 В.
 • Два порти USB та дві розетки на корпусі
 • Оснащений необхідними засобами захисту користувача та підключених пристроїв.
 • Чиста синусоїда – струм із такими ж характеристиками, як у розетках Європи – найбезпечніший для побутової техніки.

При виборі треба орієнтуватися на потреби, суму номінальної потужності підключених приладів, а також необхідну кількість та конфігурацію портів у конструкції інвертора.

Схожі повідомлення

Війська РФ обстріляли ракетами район Львівського аеропорту, – Садовий. ВIДЕО

admin3

Єдине, чого нам зараз не вистачає – це час

admin3

Воїни світла, які стримують морок

admin3

Не вщухає обурення українців через Хресну ходу у Ватикані за участі українки та росіянки

admin3

Друг Вік назавжди у строю! Перша бойова втрата добробату “Аратта”. Царюй у Господі, Друже!

admin1

Львівщина: 5-річну дівчинку вкусила кобила

admin2

Залишити коментар