16.5 C
Lviv
25.05.2024
Стрийщина

Всесвітній день безпеки та здоровʼя на роботі. Що це за день?

Значну частину нашого життя ми віддаємо роботі, тому дотримання безпеки на робочому місці – завжди актуальна тема, яка стосується кожного. Під час роботи ми не маємо втрачати свою працездатність та шкодити здоров’ю, але, на жаль, навіть в XXI столітті нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання призводять до вражаючої кількості загиблих і постраждалих. Щоб привернути увагу до цієї проблеми, Міжнародною організацією праці в 2003 році засновано Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі.

За даними МОП майже три мільйони працівників щороку помирають через нещасні випадки та захворювання, пов’язані з роботою. Більшість цих смертельних випадків, а це 2,6 мільйона смертей, стаються внаслідок професійних захворювань. Нещасні випадки на роботі спричиняють ще 330 тисяч смертей. Хвороби системи кровообігу, злоякісні новоутворення та захворювання органів дихання входять до трійки основних причин смертності, пов’язаної з роботою.

У цей день всі країни світу виступають спільно за гідну працю, яка є відображенням того, що життя і здоров’я людини є найвищою соціальною цінністю!

Галина НАГІРНЯК, головний державний інспектор з питань праці Південного регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань прац

Схожі повідомлення

Львівський суд оштрафував лікаря-хабарника

admin2

На Стрийщині поліцейські викрили зловмисника, який виготовляв та збував мешканцям району «амфетамін»

admin3

У Нагуєвичах вогнеборці рятували дерев’яний будинок

admin2

У Дрогобичі рятувальники “відкрили” двері потребуючому медичної допомоги

admin2

23-річний стриянин – рецидивіст та його 21-річний спільник з Донеччини вимагали у львів”янина неіснуючий борг в сумі 4 тис. дол. США. Бандитів затримали “на гарячому”

admin3

Радикальні методи ремонту доріг від мешканців Жвирки

admin2

Залишити коментар