16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

“Вибачення” Шуляк переді мною є просто огидним фарсом і знущанням, – воїн Симороз

21 грудня 2022 року.

Важкопоранений воїн Олег Симороз вважає оприлюднене головою партії “Слуга народу” Оленою Шуляк вибачення огидним фарсом і знущанням.

Про це він написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

“По-перше, з’явилося воно на шостий день і лише після величезного скандалу та коли народні депутати “слуги” почали писати через неї заяви на вихід з партії, головою якої вона є.

По-друге, почала прикриватися передовою, що максимально бридко й цинічно, бо де передова, а де Шуляк, думаю, всім зрозуміло.

Далі пішла дешева “до сліз” спекуляція на тему фінансування війська її партією “слуг”. У ПРАВЛЯЧОЇ партії є важелі націоналізувати активи олігархів, а вона пише про пожертву у 130 млн грн, я мало не заплакав від її “жертовності”, – вказує воїн.

Симороз називає “вишенькою на тортику” частина тексту з “вибаченням” – “якщо я чимось його образила”.

“Тобто Шуляк банально не розуміє за що їй треба вибачитися. Більше того, вона навіть не згадує по імені того, перед ким нібито “вибачається”, – підкреслив воїн.

Він дорікнув ЗМІ за масове розповсюдження нібито “вибачення” Шуляк, наголосивши, що на відео його спілкування з політикинею “чітко чути, як насправді вона прийшла виясняти зі мною стосунки через мій резонансний допис про її злочинний законопроєкт 5655”.

“Шуляк ще розповідає, що хоче дати ветеранам “упевненість у тому, що вони мають відігравати провідну роль у відновленні країни” та, що “не хотіла, не планувала й не прагнула” мене ображати, але при цьому увірвалася в палату без жодного попередження мене або моїх близьких і почала намагатися мені пояснювати, що я неправильно зрозумів її антинародний законопроект, хотіла зробити з мене дурня, примітивно брехала в обличчя й навіть натякнула на те, що я взяв гроші за свій допис”, – нагадав Симороз.

Він напряму звернувся до Шуляк та Зеленського: “Пані Олено, це – дно, й констатація того, що Ви живете за принципом вседозволеності. Але насправді дуже добре, що Ви навіть не задумалися, чому це треба питати у військового з двома ампутаціями ніг, який лежить у військовому госпіталі, дозволу на зустріч. Чому треба спочатку дізнатися чи він взагалі хоче Вас бачити й з Вами “дискутувати”, добре знаючи його ставлення до Вас. Адже це яскраво ілюструє Ваше справжнє ставлення до українського війська, на відміну від Ваших байок про передову, якими Ви намагаєтеся прикрити свою ницість.

І насамкінець: я не приймаю ці так звані “вибачення” (хоча точніше їх було б назвати “продовженням знущань з мене”)!

Натомість я звертаюся до Президента і повторюю заклик нашої партії Народовладдя:

⁃ позбудьтеся нарешті одіозну слугу будівельної мафії Олену Шуляк!

⁃ ветуйте антинародний законопроект №5655!”. Джерело: https://censor.net/ua/n3388250

Схожі повідомлення

7 жовтня Львівщина прощається із чотирма новітніми Героями-захисниками України

admin3

Загинув майор Бродовський. Осиротіло 4 дітей

admin2

Хоча і складну “схему” вивезення за кордон військовозобов’язаних задіяли зловмисники, проте їх таки викрили правоохоронці

admin3

Потрійна ДТП у Солонці: Одна дитина загинула, ще двоє травмовані. Призвідця аварії – 37-річного водія «Ауді» – поліцейські затримали

admin3

Увага – шахраї! 65-річній стриянці зателефонував буцім банкір і випросив особисті дані пенсіонерки. Після цього з її карткового рахунку “щезли” заощадження. Схожих прикладів доволі

admin3

Все, що потрібно знати про жалюзі

admin