16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

“Мальви” заспівали у храмах: волонтерський збір в підтримку ЗСУ

У день Введення у Храм Пресвятої Богородиці після недільних Богослужінь у Храмі УГКЦ Св. Архистратига Михаїла с. Гранки-Кути та у Храмі УГКЦ Введення в Храм Пресвятої Богородиці сіл Тужанівці-Станківці народний ансамбль пісні та музики “Мальви” (гурт ” Файні дівчата”) міського Будинку культури “Молодість” провів благодійні виступи на патріотичну тематику.

У Станківцях-Тужанівцях якраз був храмовий празник. Міський голова Ярина Яценко вручила подяки місцевим волонтерам з нагоди Всесвітнього дня волонтера.

Зібрані кошти в сумах 5850 грн. (Гранки-Кути) та 14500 грн. і 10 євро (Станківці-Тужанівці) передали на підтримку ЗСУ та добровольчим батальйонам.

Ще один крок до перемоги. Патріотична пісня також є нашою зброєю.

Схожі повідомлення

Дмитро БРАТИНА – Герой нашого часу,  енергійний і  самодостатній, який прагнув реалізувати себе і мріяв з другом – десантником Романом після Перемоги над кацапською ордою відкрити в місті «Тату – бар». Не судилося – загинув як лицар у бою за Україну…

admin3

У Новому Роздолі буде! Денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від домашнього насильства

admin2

Отець Василь РЕПІНЬОВСЬКИЙ – любов, молитва, благодать… Долучайтеся до памятних слів отця!

admin2

ФК “Новий Розділ” у гостях розгромив господарів поля – ФК “Дністер” (Кам”яне) – з рахунком 6:1! Вітаємо, віримо і надіємося на …футбольну фортуну

admin3

ФК “Новий Розділ” – чемпіон Третьої ліги Львівської області з футболу!

admin3

Відомі львівські підприємці, новороздільці Богдан Лаба та Мар’ян Коваль напередодні Великодня закупили для секції боксу міської  ДЮСШ спортінвентар на суму 42 тис. грн!

admin3

Залишити коментар