16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

З Міжнародним Днем волонтера!

Шановні волонтери Новороздільської громади !

❤ Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним Днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

? Дуже важливо, що мешканці нашої громади не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери, громадські організації,які в умовах повномасштабної війни об’єднались заради спільної мети – перемоги над російським агресором. Знаю, що кожен мешканець нашої громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці для допомоги нашим бійцям, одиноким людям, хворим і малозабезпеченим, людям з числа внутрішньо переміщених.

? Дорогі волонтери! Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нині, завдяки ваші підтримці, проти росії воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

З повагою

міський голова Ярина ЯЦЕНКО

Схожі повідомлення

З 13 два освітні заклади Нового Роздолу отримали генератори

admin2

Ростислав САВОСТЬЯНОВ: “Наші УМХівчики – цікаві і допитливі, їхні влучні думки вражають…”

admin3

Випускники Новороздільської громади, які отримали 200 балів із ЗНО-2022

admin2

ГРАФІК вимкнення споживання електричної енергії у м. Новий Розділ з 28 по 31 грудня 2022 р. у разі виникнення дефіциту потужності у Західних електричних мережах

admin3

Звіт фракції ПП «ВАРТА» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рр.

admin2

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів: і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Залишити коментар