16.5 C
Lviv
08.06.2023
Новороздільська ОТГ

На пам’ять про Героїв – дітям наших захисників

Патріотичний захід “Наш дух не зламати, свободу не вбити”, приурочений Дню Гідності і Свободи, який провели нещодавно у Новороздільському ЗЗСО №5, був зворушливим. Бо ж, що не кажіть, а говорити спокійно про історію, яка твориться буквально тут і зараз, нелегко. Бо переповнюють емоції, бо надто близьким є кожному героїзм наших захисників, надто болючими втрати… Бо багато свідків двох революцій – Помаранчевого Майдану 2004 року і Революції гідності 2013 року, які змінили нашу країну і нас. Революція відбулася не лише у політичному житті України, а насамперед в свідомості українців.

Тому й піднялися так масово на захист від російського агресора українські воїни, тому й невтомно працюють для їх підтримки волонтери, тому й живемо одним – Перемогою – усі ми. Наперекір усім труднощам та лихоліттям воєнного часу… Тому стільки Героїв породила українська земля.

Віддати належну шану тим Героям, котрі полягли у жорстоких боях з московистською ордою, наш одвічний обов’язок.

У Новороздільській школі №5 навчаються діти Героїв – наших земляків, котрі полягли на фронтах війни, яка триває ось уже 9-й рік. Ця втрата та пошана особливо болісно відгукується у їх серденьках.

Дедишин Ілля, Безушко Софія, Шелудько Анна, Кучминда Остап і дружня сім’я Положевич – Віталій, Олексій і Анастасія. Вони по праву гордяться своїми татами, і, як і ми, назавжди збережуть пам’ять про їх подвиг. Редакція газети “Вісник Розділля” вручила на пам’ять кожному брошуру “Книга пам’яті ГЕРОЇВ Новороздільської громади”, у якій журналіст написала про кожного з 33-х Героїв, а добродійники-меценати (до речі, уродженки Нового Роздолу) подбали, щоб кожна сім’я отримала на пам’ять примірник брошури.

До речі, таку Книгу пам°яті можна придбати у редакції газети “Вісник Розділля”.

Сім’я Положевич – дружина і діти

Схожі повідомлення

Максим Василишин: сповідь батька про сина….

admin2

Про наполегливого учня ЗОШ №3 Романа СЕМЕГЕНА, який схильний до репортерства. Утім, як завжди, на вибір професії насамперед впливають життєві обставини

admin3

Співочі перемоги співочих перлинок Ірини Чернової

admin2

Наша Перша премія на на Міжнародному конкурсі талантів

admin3

Новороздільська громада – з бюджетом на 2023 рік!

admin3

Новороздільська громада – загинуло двоє Героїв-захисників

admin2

Залишити коментар