16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Благодійний ярмарок – розпродаж відбувся у ДПТНЗ “Новороздільський професійний ліцей”

Як повідомляють ліцеїсти у Фейсбці:

Кухарі дивували відвідувачів пампушками, кексами, печивом, сосисками в тісті, хлібом та десертами.

Бармени із великим задоволенням пригощали безалкогольним глінтвейном, кавою та чаєм, ще й до напоїв пропонували домашні вафлі, шарлотку та медове печиво.

А як на українському ярмарку без національної символіки? ЇЇ представили кравці ліцею: прапори різних розмірів, браслети зі синьо-жовтих стрічок, а також екосумки та прихватки.

Хлопці зварники та електромонтери виготовили лавки, мангал, буржуйку та батарею для обігріву приміщення.

Під час ярмарку панувала особлива атмосфера, адже всі розуміли, що зібрані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України. Вся продукція була реалізована дуже швидко. Не залишилися осторонь і гуртківці. «Оберіг» (кер. Михальчак К.М.) представили свої ручні роботи : вишиті картини, браслети, віночки, вази, горшки та ін. Справжній український ярмарок відтворили на сцені учні гуртка «Лицедії» під керівництвом Томащук Л.М., музичний кер. Іваницький М.М.

Торгували, танцювали, співали, жартували, з Грицька кепкували, Вареника запросили та всіх вареничками присутніх пригостили.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу! Об’єднуємо зусилля та згуртовуємося заради Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі Нову пошту шукайте на новому місці

admin2

„Найвища честь для нас боронити свою країну”, або Ще раз про легендарний 8-й окремий батальйон УДА “Аратта” ім. Андрія Гергерта

admin3

В рамках німецько – українського проєкту у Новороздільському професійному ліцеї відбувся черговий тренінг та практичний семінар зі зварювання

admin3

Новороздільський юнак виступив з подячною промовою в іспанській громаді

admin2

Пограбування в аптеці в центрі Нового Роздолу

admin2

11 липня – приходьте на благодійний концерт у Тужанівцях

admin2

Залишити коментар