16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Благодійний ярмарок – розпродаж відбувся у ДПТНЗ “Новороздільський професійний ліцей”

Як повідомляють ліцеїсти у Фейсбці:

Кухарі дивували відвідувачів пампушками, кексами, печивом, сосисками в тісті, хлібом та десертами.

Бармени із великим задоволенням пригощали безалкогольним глінтвейном, кавою та чаєм, ще й до напоїв пропонували домашні вафлі, шарлотку та медове печиво.

А як на українському ярмарку без національної символіки? ЇЇ представили кравці ліцею: прапори різних розмірів, браслети зі синьо-жовтих стрічок, а також екосумки та прихватки.

Хлопці зварники та електромонтери виготовили лавки, мангал, буржуйку та батарею для обігріву приміщення.

Під час ярмарку панувала особлива атмосфера, адже всі розуміли, що зібрані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України. Вся продукція була реалізована дуже швидко. Не залишилися осторонь і гуртківці. «Оберіг» (кер. Михальчак К.М.) представили свої ручні роботи : вишиті картини, браслети, віночки, вази, горшки та ін. Справжній український ярмарок відтворили на сцені учні гуртка «Лицедії» під керівництвом Томащук Л.М., музичний кер. Іваницький М.М.

Торгували, танцювали, співали, жартували, з Грицька кепкували, Вареника запросили та всіх вареничками присутніх пригостили.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу! Об’єднуємо зусилля та згуртовуємося заради Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Схожі повідомлення

«Щаслива християнська сім’я – запорука майбутнього України»

admin2

23 роки тому на околиці мого рідного Нового Роздолу я вперше пообіцяв «Бути вірним Богові та Україні» і відтоді намагаюсь втілювати цю присягу в житті

admin3

Реконструкція центральної площі триває

admin2

У Новому Роздолі – до Дня МАТЕРІ

admin2

Завтра, 16 березня, у кінотеатрі Blockbuster cinemа, що у МБК “Молодість”, – благодійний показ фільму “Я, Победа і Берлін” за мотивами повісті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна)

admin3

Напівправда переконливіша за правду. На цьому і побудований відеосюжет із інцидентом, що трапився під час засідання виконкому Новороздільської міської ради, який “гуляє” у Facebook.У “кадрі” не помістилося головне – образливі слова журналіста місцевої інформаційної агенції на адресу міського голови

admin3

Залишити коментар