16.5 C
Lviv
30.05.2023
Новороздільська ОТГ

Генплан: справа зрушилася – робоча зустріч відбулася

Робоча зустріч з фірмою, котра розробляє генеральний план Нового Роздолу, відбулася 15 квітня у приміщенні МБК “Молодість”.

З цією фірмою Новороздільська міська рада співпрацює з минулого року. Хоча до попереднього ескізу було чимало зауважень.

Цього разу представники державного підприємства “Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” – директор Руслан Старинець та його “команда” – приїхали кількома днями раніше і “на місці”, як мовиться, познайомилися з містом і його околицями – побували на “екскурсії” на “Сірці”. Також зустрілися з представниками департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації.

А в Будинку культури зібралися послухати пропозиції і бачення розвитку громади від її мешканців.

Міський голова і заступники, працівники відділів архітектури і комунального, представники комунальних підприємств міста, старости навколишніх сіл, активні городяни.

Найбільше цікавили проблемні питання сміттєвого полігону, міського цвинтаря, житлової забудови, рекреаційні землі колишнього сірчаного підприємства, дороги і велодоріжки, місця для парковок авто, громадські місця для відпочинку і Барвінок – його потрібно ввести у межі міста.

Наразі зійшлися на тому, що слід актуалізувати (оновити) топографічну зйомку міста, адже за останні роки сталося чимало змін, а також дати чітке місце розташування інженерних мереж – тобто водогонів, газопроводів тощо.

Схожі повідомлення

Із 65-річчям, Перша школо, моя шановна ровеснице!

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: «Намічена співпраця Новороздільської  громади та  Ленчинського повіту обіцяє бути  взаємовигідною. Протягом 2-денного візиту ми вже встигли обмінятися деяким корисним досвідом»

admin3

Володимир ГРАДИЛЬ: прощання у 33-й день народження…

admin2

Інклюзія – потреба сучасності і головне завдання ІРЦ

admin2

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 23 грудня

admin2

Успішний дебют «Непереможних»

admin2

Залишити коментар