16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Поточна ситуація стосовно графіків вимкнення електроенергії у Новому Роздолі: коментар Ярослава ЛЕСЮКА – директора філії “Новороздільські електромерережі” ТОВ “Нафтогаз Тепло”

Протягом дня ми отримуємо багато повідомлень стосовно графіків вимкнення електроенергії в Новому Роздолі. За роз’ясненням ми звернулись до директора Філії “Новороздільські електромережі ” ТОВ ” Нафтогаз Тепло” ЛЕСЮКА Ярослава Богдановича:

«Внаслідок вчорашнього здійснення акту тероризму московитським режимом було пошкоджено ряд об’єктів критичної інфраструктури в сфері електроенергетики.

В 03.00 год. 16.11.22р. диспетчером ОДГ Львівського РЕЦ було введено графік погодинного вимкнення (ГПВ), на основі чого був складений орієнтовний графік погодинних вимкнень і оприлюднений в соціальних мережах.

В 07.30 год. диспетчером ОДГ Львівського РЕЦ було паралельно введено також і графік аварійних вимкнень (ГАВ) і персонал Філії продовжив вимкнення споживачів міста почергово відповідно до команд диспетчера.

Станом на 15.30 год. інформація щодо відміни ГАВ диспетчером ОДГ Львівського РЕЦ не надходила.

Розуміючи ситуацію, яка динамічно складалася в місті не вимикались: школи, теплопункти, гуртожитки, торгові центри та інші соціально важливі об’єкти.

Просимо споживачів електричної енергії з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась»

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Схожі повідомлення

Підсумки особистих змагань з настільного тенісу серед усіх вікових груп, присвячених 70-річчю Нового Роздолу

admin3

Патріотичний вчинок берездівецького школяра, у далекому 1946-му

admin2

Подаруй українську книгу в сільські бібліотеки Новороздільської ОТГ!

admin2

Ох, вже це прискіпливе ТОВ «Нафтогаз Тепло». Утім, міська рада реагує адекватно і дієво, бо опалювальний сезон однаково важливий для усіх…

admin3

Щедрий дарунок громаді з Литви

admin2

Новороздільський студент-комп’ютерник став призером Всеукраїнського конкурсу есе

admin2

Залишити коментар