16.5 C
Lviv
25.01.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Трьохтисячна сітка – оце подарунок на Миколая!

Свято Миколая, яке спонукає всіх нас вірити в дива, і День Збройних Сил України, які і творять ці дива при захисті нашої країни уже четвертий рік поспіль, недарма зібралися в один день – 6 грудня.

Цього ж дня, 6 грудня,  був особливий день для артілі «Ми разом», яка чи не з перших місяців війни плете захисні сітки для наших воїнів. Цього  дня  дівчата з артілі сплели ювілейну – трьохтисячну сітку.

Щоденна клопітка праця  незламних артільниць крок за кроком наближає нас до перемоги. А донати допомагають  вчасно закупити тканину для роботи.

Реквізити для підтримки:

5168 7521 4754 0788 – конверт, відкритий на Прийму Людмилу  в Приватбанку для збору коштів.

«Ми разом» дякує  всім, хто приходить плести сітки, хто долучається до нарізки тканини, дякує  ательє і організаціям Нового Роздолу за допомогу, дякує всім за збір коштів на тканину.

Нагадуємо, артіль працює  у приміщенні колишньої пральні на території Новороздільської міської лікарня. Щодня з 12.00 до 19.00 год.. Телефон для довідок – 097-48-17-372.

Долучайтеся! Допомагайте!

Приходьте плести — незважаючи на втому, незважаючи на руки, які інколи болять, але роблять святу справу.

У цій праці немає дрібниць: кожна стрічка, кожен вузлик — це чиясь врятована позиція, чийсь шанс повернутися додому.

Схожі повідомлення

Підсумки особистих змагань з настільного тенісу серед усіх вікових груп, присвячених 70-річчю Нового Роздолу

admin3

“ОДВ-Електрик” планує розширюватися

admin2

Як іде процес підготовки теплових мереж Нового Роздолу до опалювального періоду

admin3

З Нового Роздолу – до Чорнобаївки

admin2

Страшніше, ніж на пороховій бочці: у схожій ситуації через агресивного сусіда понад 5 років живуть мешканці будинку по вул. Винниченка, 21

admin3

Нові тарифи на теплову енергію та гарячу воду для споживачів Нового Роздолу та Новояворіська

admin3