16.5 C
Lviv
26.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Врятував побратима, але загинув сам: Львівщина втратила ще одного захисника

На Бахмутському напрямку під час артилерійського обстрілу військовими формуваннями російської федерації загинув гранатометник Іван Жук.

Про це повідомляє Вісник Розділля з посиланням на facebook-сторінку Яворівської міської ради.

“Інженер-будівельник з талантом до малювання, людина тонкої душевної організації, яка любила й розуміла поезію і твори Франка. Таким був і залишиться Іван Жук. Добрим батьком, люблячим чоловіком, порядною людиною з палким почуттям справедливості. Пишався своєю донечкою, яка взяла у батька здібності до малювання і закінчила Львівську академію мистецтв.
54-річний чоловік, патріот своєї країни не залишився осторонь, коли на українську землю напали російські загарбники. Один з перших із рідного Нагачева вступив до лав ЗСУ.
Хоробро боронив свій край, але під час артилерійського обстрілу поблизу Білогорівки на Донеччині отримав поранення не сумісне з життям.
Іван Михайлович добре знав історію своєї Батьківщини, хотів зберегти її й передати гордо нащадкам. Дякуємо йому за його безсмертний подвиг!
Щиро співчуваємо родині, друзям, побратимам Героя!”
, – йдеться в повідомлені Яворівської міської ради.


Герої не вмирають! Вічна пам’ять і шана!

Схожі повідомлення

Як створити свій стиль: вибір сережок для бездоганного образу

admin

Символ фабрики мрій. 5 фактів про надпис «Hollywood»

admin

“Харківський ленд-ліз” -техніка на понад 130 млн доларів

admin2

На Львівщині була загроза ракетної небезпеки: Максим Козицький про добу в області

admin3

Виплачено 1001,8 млн грн відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам Львівщини

admin3

Заява президента Зеленського прямо порушує закон “Про оборону України” та відкриває Путіну шлях до здачі всього українського Донбасу, – Юрій Бутусов

admin3