16.5 C
Lviv
26.09.2023
Україна

СБУ нагадує про заборону використання безпілотників на території області

12 вересня 2022 року.

Управління СБУ у Львівській області нагадує про заборону проведення польотів БПЛА та легких літаків над Львовом та Львівською областю, повідомляє пресслужба Львівської ОВА (ОДА).

В СБУ попереджають, всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога з усіма витікаючими наслідками. За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності згідно зі статтями Кримінального кодексу України.

Також, звертають увагу батьків на необхідність в проведенні відповідних роз’яснювальних бесід з дітьми про заборону використання цивільних БПЛА (дронів) у воєнний час.

«Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, – тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, в розмірі від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначають в управлінні СБУ у Львівській області.

Схожі повідомлення

Тарілки на всі випадки життя

admin

15 потягів затримуються у зв’язку з атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури, – “Укрзалізниця”

admin3

29-річний «гастролер» – рецидивіст викрав у Стрию скриньку з пожертвами для онкохворої дівчинки. Триває досудове розслідування

admin3

Увага! Булінг – як захиститись. Поради поліцейських

admin3

Наскок Арестовича: для кого активісти є ворогами

admin3

Проєкт для ветеранів АТО: отримайте кошти на навчання

admin2

Залишити коментар