16.5 C
Lviv
24.04.2024
Україна

СБУ нагадує про заборону використання безпілотників на території області

12 вересня 2022 року.

Управління СБУ у Львівській області нагадує про заборону проведення польотів БПЛА та легких літаків над Львовом та Львівською областю, повідомляє пресслужба Львівської ОВА (ОДА).

В СБУ попереджають, всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога з усіма витікаючими наслідками. За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності згідно зі статтями Кримінального кодексу України.

Також, звертають увагу батьків на необхідність в проведенні відповідних роз’яснювальних бесід з дітьми про заборону використання цивільних БПЛА (дронів) у воєнний час.

«Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, – тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, в розмірі від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначають в управлінні СБУ у Львівській області.

Схожі повідомлення

Як учням самостійно підготуватись до зно з математики?

admin

Важливе для фронту хобі: у вільний час самбірський поліцейський виготовляє глушники для кулемета Калашникова і безкоштовно відправляє пристрої бійцям на передову

admin3

Привітання з фронту: командир обласної 103-ї бригади Сил ТрО подякував за підтримку бійців на сході

admin3

У Польщі запрацювала програма додаткової підтримки українських біженців, які мають “Карту поляка”

admin3

У школах Львова та області проходять заходи «Урок з поліцейським»

admin3

На Харківщині “виготовляли” дитину “під ключ” за 60 тисяч доларів

admin2

Залишити коментар