16.5 C
Lviv
10.12.2023
Новороздільська ОТГ

Школи Новороздільської громади отримали хромбуки

25 хромбуків отримали навчальні заклади Новороздільської громади від ООН та компанії Google у межах ініціативи «Ноутбук кожному вчителю». Слід зазначити, що компанія «Google», у межах домовленостей з МОН, надала 50 тисяч ноутбуків, для організації освітнього процесу в Україні, зокрема за дистанційною формою навчання.

Хромбуками (Chromebook) їх називають тому, що техніка працює на базі операційної системи Chrome. У разі відсутності з’єднання з інтернетом ці ноутбуки дозволяють користуватися необхідними додатками у режимі офлайн. У тих умовах, в котрих працює нині вчитель, така техніка є невід’ємною частиною навчального процесу.

Загалом Львівщина отримала 2412 ноутбуків. Сьогодні, 3 листопада, голова Стрийської РВА Богдан Янко передав 249 ноутбуків «Chromebook» для закладів освіти району. Зокрема, по громадах –

  1. Гніздичівська – 4,
  2. Грабовецько-Дулібівська – 8,
  3. Жидачівська – 14,
  4. Журавненська – 7,
  5. Козівська – 9,
  6. Миколаївська – 30,
  7. Моршинська – 10,
  8. Новороздільська – 25,
  9. Розвадівська – 10,
  10. Сколівська – 17,
  11. Славська – 14,
  12. Стрийська – 80,
  13. Тростянецька – 5,
  14. Ходорівська – 16.

«Наші європейські партнери  розуміють, що йде війна і є необхідність дистанційного навчання учнів. Нехай це обладнання полегшить працю педагогів і покращить якість освіти учнів. Бо діти – це наше майбутнє і вони повинні здобувати якісну і хорошу освіту», – зазначив Богдан Янко.

Розподіл по навчальних закладах Новороздільської громади здійснювався враховуючи потребу у техніці в освітніх закладах, а саме: Новороздільський ліцей імені Володимира Труша, Заклад загальної середньої освіти №2, Заклад загальної середньої освіти №3 імені Андрія Гергерта, Заклад загальної середньої освіти №5, Горішненський заклад загальної середньої освіти, Тужанівський заклад загальної середньої освіти, Гранки- Кутівський заклад загальної середньої освіти отримали по 3 хромбуки.

Роздільський заклад загальної середньої освіти і Березинський заклад загальної середньої освіти імені Андрія Марунчака – по 2 хромбуки.

Передачу нової техніки для освітніх та навчальних закладів ініціювало Міністерство освіти й науки України спільно із Державною науковою установою “Інститут освітньої аналітики”, Освітнім Кластером у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародною неурядовою організацією “Save the children” та компанії Google.

Схожі повідомлення

Претенденти на посаду директора ЗОШ №2 – достойні і фахові люди, але ми переконалися, що М. М. Куртий вирізняється особливими управлінськими якостями, спрямованими на ефективне вирішення шкільних проблем

admin3

Пожежу в підсобному приміщенні на першому поверсі ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 рятувальники ліквідували оперативно

admin3

Дитячі мрії … в інтерпретації Галини Приріз

admin2

«Урожайний» день Новороздільського пологового відділення

admin2

Видатки на одного мешканця у територіальних громадах Львівщини: Новороздільська ОТГ – не в перших рядах, але і не в останніх…

admin3

Подарунок-реаномобіль від іспанських новороздільців

admin2

Залишити коментар