16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Школи Новороздільської громади отримали хромбуки

25 хромбуків отримали навчальні заклади Новороздільської громади від ООН та компанії Google у межах ініціативи «Ноутбук кожному вчителю». Слід зазначити, що компанія «Google», у межах домовленостей з МОН, надала 50 тисяч ноутбуків, для організації освітнього процесу в Україні, зокрема за дистанційною формою навчання.

Хромбуками (Chromebook) їх називають тому, що техніка працює на базі операційної системи Chrome. У разі відсутності з’єднання з інтернетом ці ноутбуки дозволяють користуватися необхідними додатками у режимі офлайн. У тих умовах, в котрих працює нині вчитель, така техніка є невід’ємною частиною навчального процесу.

Загалом Львівщина отримала 2412 ноутбуків. Сьогодні, 3 листопада, голова Стрийської РВА Богдан Янко передав 249 ноутбуків «Chromebook» для закладів освіти району. Зокрема, по громадах –

 1. Гніздичівська – 4,
 2. Грабовецько-Дулібівська – 8,
 3. Жидачівська – 14,
 4. Журавненська – 7,
 5. Козівська – 9,
 6. Миколаївська – 30,
 7. Моршинська – 10,
 8. Новороздільська – 25,
 9. Розвадівська – 10,
 10. Сколівська – 17,
 11. Славська – 14,
 12. Стрийська – 80,
 13. Тростянецька – 5,
 14. Ходорівська – 16.

«Наші європейські партнери  розуміють, що йде війна і є необхідність дистанційного навчання учнів. Нехай це обладнання полегшить працю педагогів і покращить якість освіти учнів. Бо діти – це наше майбутнє і вони повинні здобувати якісну і хорошу освіту», – зазначив Богдан Янко.

Розподіл по навчальних закладах Новороздільської громади здійснювався враховуючи потребу у техніці в освітніх закладах, а саме: Новороздільський ліцей імені Володимира Труша, Заклад загальної середньої освіти №2, Заклад загальної середньої освіти №3 імені Андрія Гергерта, Заклад загальної середньої освіти №5, Горішненський заклад загальної середньої освіти, Тужанівський заклад загальної середньої освіти, Гранки- Кутівський заклад загальної середньої освіти отримали по 3 хромбуки.

Роздільський заклад загальної середньої освіти і Березинський заклад загальної середньої освіти імені Андрія Марунчака – по 2 хромбуки.

Передачу нової техніки для освітніх та навчальних закладів ініціювало Міністерство освіти й науки України спільно із Державною науковою установою “Інститут освітньої аналітики”, Освітнім Кластером у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародною неурядовою організацією “Save the children” та компанії Google.

Схожі повідомлення

Ярош: якби не добровольці, ми б втратили Донбас у 2014-му

admin3

Помер військовослужбовець з Нового Роздолу Федір АЛЕКСЄЄВ

admin3

Сумна звістка для Новороздільської громади

admin2

Асфальтобетон не надійшов у вівторок зі Стрия через поламку на заводі. Тож укладання асфальту на площі завершиться завтра

admin3

Благодійний концерт на підримку ЗСУ з нагоди Дня молоді у Новороздільському МБК “Молодість”: творча енергія вирувала аж за край!

admin3

П’ятниця, 10 травня: запрошуємо на зустріч з військовими письменниками Лідією Ільків, Сталіною Чубенко та Володимиром Коротем у Центральній бібліотеці Нового Роздолу

admin3

Залишити коментар