16.5 C
Lviv
10.04.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Смертельне зіткнення автівки з електропотягом у с. Оброшино поблизу Львова: загинули 2 пасажири «BMW 530»

У Львівському районі внаслідок зіткнення автомобіля з електропотягом загинули двоє осіб – правоохоронці встановлюють обставини події. Ще один пасажир та водій легковика перебувають в реанімації.

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області, дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 23 жовтня, близько 00.30, на автодорозі «Оброшино-Басівка» у селі Оброшино Львівського району.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «BMW 530», 20-річний житель одного з сіл Львівського району, на регульованому залізничному переїзді здійснив зіткнення з електропотягом «Ужгород-Львів» під керуванням 29-річного жителя Миколаєва Стрийського району.

Від отриманих внаслідок ДТП травм двоє пасажирів автомобіля – мешканці району, чоловіки віком 20 і 21 рік, – загинули на місці події.

Водій автомобіля та ще один пасажир, 19-річний житель району, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані в реанімацію.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Схожі повідомлення

Новий король Великобританії – родич Дракули, не любить котів та інші маловідомі факти

admin2

Як вибрати бюро перекладів?

admin

Новорічне вітання – ще один “рекорд” президента Зеленського

admin2

У Миколаєві Нацгвардія зупинила фури “АТБ” з російськими військовими: був бій, всі російські окупанти були знешкоджені, – МВС

admin3

Чергова трагедія на Львівщині через недотримання правил безпеки

admin2

Продаж з доставкою: біля Дубно львівянина пограбували троє на БМВ

admin2