16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Алея Героїв у Новому Роздолі – поминальна панахида

14 жовтня. День 4-х свят – День Захисника і Захисниць України. Свято Покрови Пресвятої Богородиці. День українського козацтва. День створення УПА. 4-х свят – і однієї суті – день, коли схиляємо голови перед нашими захисниками, які разом з Матінкою Божою закривають нас омофором – захистом – своєю силою, військовою і моральною, земною і небесною. І нині наше поклоніння особливе.

У Новому Роздолі в 12:00 год. на Алеї Героїв на території міського кладовища (у Малехові) біля могил новітніх Героїв новороздільські священники – Іван Рибко, Андрій Міджак, Юліан Мига, Василь Підгайний – відслужили панахиду за загиблими захисниками України.

Володимир Шелудько, Ростислав Труханський, Володимир Братців, Олександр Положевич, Ростислав Бальзан, Володимир Стецько… І за всіх героїв Новороздільської громади (а їх уже три десятки), котрі похоронені у рідних містах і селах. Сьогодні ж поминальні панахиди відбувалися у всіх селах Новороздільської громади – на кладовищах і у храмах.

Мами, тати, брати і сестри, дружини, діти – на їх сльози і зітхання неможливо спокійно дивитися. Священики, місцева влада, родина, представники добровольчих формувань, городяни….. Спільна молитва і горді помахи жовто-блакитних стягів… Тепле сонце і небесна голубінь мирного неба – дякуючи їм мирного неба над нами…

“Вони полягли за нас з вами…. І ми маємо пам’ятати про наших Героїв повсякчас. А їх матері, як говорив Ісус Христос, тепер стали нашим матерями і батьками…

Нехай усі біди і тривоги будуть розвіяні Богородицею і щоб справді той омофор, яким оповила Вона людей, розпростерла над нашою Україною.

Божого всім нам благословення, швидкого завершення війни, миру, Перемоги і щоб всі наші захисники і захисниці повернулися живими додому”, – промовляв отець Іван Рибко.

Схожі повідомлення

Толока біля басейну у розпалі. Долучайтеся!

admin2

Ярина ЯЦЕНКО: «Реконструкція площі призупинилася через об’єктивні причини. Втрачено певний час, але передбачені роботи будуть завершені в строк».

admin3

Новороздільські рятувальники з керівним складом Новороздільської міської ради провели семінар-нараду з питань цивільного захисту

admin2

Мої любі діти! Я не прощаюся з вами, бо ви в моєму серці НАЗАВЖДИ!

admin3

Володимир ГРАДИЛЬ: прощання у 33-й день народження…

admin2

10 березня біля монумента Тараса Шевченка новороздільці вшанували велич Кобзаря

admin3

Залишити коментар