16.5 C
Lviv
08.06.2023
Новороздільська ОТГ

Наслідки вітровію у Новому Роздолі

Кілька днів поспіль на Львівщині анонсували жовтий рівень небезпеки через потужні вітри. Наробили вона лиха у багатьох населених пунктах, які залишилися без електроспоживання чи через зірвані дахи або інші капості сильних вітровіїв.

Новий Розділ, можна сказати, практично обійшло стороною. Мешканці міста чи громади особливо не скаржилися, шкоди особливої вітри не наробили.

Окрім кількох звалених дерев.

В суботу, 18 лютого, впало дерево біля будинку по вул. Довженка, 8, біля “Фесту”. Того ж дня працівники ДП “Благоустрій”, як поінформував його директор Микола Поглод, зрізали повалене з корінням дерево і очистили територію.

У ніч з неділю на понеділок, з 19 на 20 лютого, впала велика сосна на перехресті вулиць Довженка і і Сагайдачного, біля місця, де колись стояв пам‘ятник льотчикам. І вже в понеділок, з 6.30 год ранку комунальники розпочали роботи по зрізці дерева і розчищенню проїжджої частини дороги.

Впали дерева і на прибудинковій території, біля будинку по пр. Шевченка, 26, і на вул. Мазепи, 8, і на території Новороздільської лікарні.

Чергове гаряче обговорення у соцмережах не забарилося. Одні вважають, що слід більш ретельно підходити до вибірки дерев, які слід зрізати, інші переконували, що така вітрова негода валить і міцні здорові дерева. Одні заводили звичні нарікання – ой, все би різали, інші – аргументували думку, що старі дерева у місті для безпеки потрібно зрізати. До того ж, що важливо, стара коренева система пробивається крізь асфальт і дуже нищить тротуарні доріжки.

Шкода лишень, не має такої масовості, як масового обговорення у соцмережах, коли треба посадити нові дерева чи бодай вийти навесні на толоку.

Ну і, що, на жаль, не дивно, ота одвічна українська ментальність: ріжуть – недобре, не ріжуть – теж не добре, роблять – не так, не роблять – ой які погані і т.д. і т.п., а от віртуальні “господарі” все знають і за всіх. На словах, щоправда.

Будьмо господарями міста і давайте шукати консенсусу у вирішенні його господарських питань.

Схожі повідомлення

Розпорядок Великодніх Богослужінь у Новороздільській громаді

admin2

Знову дистанційка??!!

admin2

Усім бажаючим служити в загонах Територіальної оборони!

admin2

Підсумки особистих змагань з настільного тенісу серед усіх вікових груп, присвячених 70-річчю Нового Роздолу

admin3

Ура! У нас ГРАН – ПРІ!

admin3

Ярослав ЛЕСЮК: “Практично щодня персонал дільниці з ремонту та обслуговування електропідстанцій задіяний на ревізії та поточних ремонтах

admin3

Залишити коментар