16.5 C
Lviv
16.07.2024
Новороздільська ОТГ

Володимир СТЕЦЬКО. Післяслово. Новий Розділ провів Героя в останню путь

Біля села із символічною назвою Перемога поблизу Баштанки Миколаївської області 30 вересня обірвалося життя нашого земляка, мешканця м. Новий Розділ, військового радіотелефоніста Володимира СТЕЦЬКА.
Володя народився 9 листопада 1986 року і виріс у Новому Роздолі.
Навчався до 9 класу у Новороздільській ЗШ №2. Класний керівник У. А. Горбачевська згадує свого учня: «Так, на фото, де він у військовій формі, не одразу і впізнала – змужнів, постаршав, змінився. А в школі, пригадую, такий спокійний, скромний, коректний і виважений хлопчина. Добрий хлопчик, помітно, що виховувався у добрій християнській сім’ї, з духовними та милосердними установами. Пригадую, з-посеред усіх предметів з «християнської етики» мав найвищу оцінку – 12 балів. Мама також дбайлива була, переймалася і хвилювалася за сина – часто приходила поцікавитися його успіхами. Але попри непоказний ніби вигляд завжди зауважувала – юнак мав стійкий характер, і свою думку, що й проявилося у його рішенні йти захищати Україну».


У 2001-2004 роках Володя навчався у Новороздільському професійному ліцеї, здобуваючи професію «електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту автомобілів» (у групі майстра виробничого навчання Плетені В.С.).
Із сім’єю не склалося, але завжди був опорою для мами і молодшої сестри з двома племінниками.
«Ми були добрі знайомі, – написав до редакції Володимир Онацько. – І на танці ходили, і на мотоциклах каталися, і в одній компанії бували. Володя був хороший і ввічливий чолов’яга, доброю людиною. Вічна пам’ять тобі, Вовік».
Володимир працював на ОДВ «Електрик».
Після призову до лав ЗСУ служив солдатом-радіотелефоністом 1 гаубичної самохідно-артилерійської батареї 41 гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону 63-ї окремої механізованої бригади на Миколаївщині.
Вічна пам’ять захиснику України!

Колектив ТОВ «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» висловлює щирі співчуття родині загиблого Героя-захисника, нашого працівника Володимира СТЕЦЬКА. Він назавжди залишиться усміхненим, добрим і щирим патріотом свого краю. Таким назавжди запам’ятають його рідні, друзі, всі, хто знав Героя.

Світлим Ангелом він захищатиме всіх нас і Україну з небес.

Вічна пам’ять та вічний спокій справжньому синові вільного народу!

Схожі повідомлення

Нова музична вершина Тетяни Івать

admin2

У неділю на стадіоні “Галичина” – два футбольних матчі: в рамках Чемпіонату Львівщини серед юніорів ФК “Новий Розділ” прийматиме ДЮФК “Лідер”, а в рамках третього туру Чемпіонату Львівської області 2/3 ліги (дорослий склад) новороздільський клуб зіграє з ФК “Троянда” (м. Ходорів)

admin3

ОСББ «ЛЮКС Розділ» є одним з 8 ОСББ області і першим у Новому Роздолі, яке реалізувало проєкт та отримало грант за програмою “Енергодім” Фонду енергоефективності

admin3

Наші ЗАХИСНИКИ їдуть на схід: ми їм трішки довантажили своєї допомоги…

admin3

Супервихідні юних футболістів АФ “Розділля”: звіт про досягнуті успіхи і не тільки

admin3

Як депутати Новороздільської міської ради відвідують сесії

admin2

Залишити коментар