16.5 C
Lviv
30.05.2024
Стрийщина

Про опалювальний сезон на Львівщині, обвалений міст та іменні магнолії

  • На Львівщині опалювальний сезон розпочнеться, коли три дні поспіль середньодобова температура становитиме не більше 8 градусів тепла. Про це повідомив технічний директор ПАТ “Львівгаз” Олександр Ганжа. Рішення про початок опалювального сезону мають ухвалити в обласній військовій адміністрації, а тоді це розпорядження мають виконати на місцях.
  • Плата за доставку газу залишиться незмінною – 2,028 грн з ПДВ. Про це повідомив технічний директор ПАТ “Львівгаз” Олександр Ганжа. Він зазначив, що ціни не зміняться через те, що в Україні зараз діє воєнний стан.
  • Водночас у Львові почали подачу опалення. ЛМКП “Львівтеплоенерго” подає опалення до 11 бюджетних установ на основі листів-звернень. Об’єкти теплопостачання вже готові до роботи у зимовий період. Зокрема, внутрішньобудинкові системи заповнені водою, а договори на постачання газу підписані.
  • У селі Монастирець Комарнівської громади, що у Городоцькому районі, обвалюється старий дерев’яний міст через річку Дністер, якому більше 50 років. Це єдиний шлях потрапити на той бік річки з цього кінця села, інакше доводиться обходити 7 км.
  • На Стрийщині в межах проєкту “Алея Героїв” висадять іменні магнолії на честь кожного загиблого військового з району.

Схожі повідомлення

“Мертві душі” у дитячому садочку

admin2

На Дрогобиччині застілля скінчилося вбивством

admin2

У таборі “Наше Різдво” у Славську навчалися і розважалися діти військових та діти, чиї батьки загинули, захищаючи Україну

admin3

І знову сум, і знову біль

admin3

Смертельна поїздка молодого мотоцикліста на Яворівщині

admin2

Вбив приятельку та розчленував тіло у ванній – поліцейські розкрили резонансний злочин, скоєний у Моршині

admin3

Залишити коментар