16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

ДТП із жертвами на пішохідному переході

У вівторок вранці, 10 травня, на вул. Богдана Хмельницького, 82 у Львові автомобіль Daewoo Lanos збив двох жінок, які переходили дорогу. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Львівській області.

«Водій автомобіля «Деу Ланос», 31-річний львів’янин, скоїв наїзд на двох жінок віком 19 та 68 років, які переходили проїзну частину в межах пішохідного переходу», — пишуть правоохоронці.

Постраждалих бабцю та онучку, госпіталізували з травмами голови та переломами.

За даними Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, постраждалими виявилися вимушені переселенки з Харкова.

Схожі повідомлення

Монастирець: дві будівлі врятовано від вогню

admin2

У м. Миколаїв на Стрийщині грабіжник на вулиці вирвав сумку з коштами і документами у 80-річної мешканки і втік. Тішився краденим недовго – поліцейські оперативно затримали зловмисника

admin3

Вночі дощенту згорів автомобіль «Mitsubishi Outlander» у с. Ричагів поблизу Миколаєва

admin3

Дрогобиччанин розгулював зі зброєю і наркотиками

admin2

Чемпіонат СЄВЗА U-18: жіноча збірна України здобула почесне “срібло”!

admin3

Їхав на електросамокаті: після ДТП потрапив у реанімацію

admin2