16.5 C
Lviv
02.10.2023
Україна

У Львові дівчинці з Харківщини допомогли подолати важку хворобу

09 вересня 2022 року.

У Львові дівчинці з Харківщини допомогли подолати важку хворобу

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА (ОВА), медики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру врятували маленьку пацієнтку з Харківщини, яка страждала від нефробластоми.

Лікування від такої хвороби в ЗУСДМЦ тривало понад пів року: кілька днів тому трирічна Аріна успішно завершила курс хіміотерапії і нарешті повертається додому, у маленьке містечко на Харківщині.

Важкий діагноз встановили у вересні 2021 року харківські лікарі. До повномасштабного вторгнення дівчинці встигли провести 4 блоки доопераційної хіміотерапії та видалити пухлину.

Проте війна не дала можливості завершити лікування – залишатись у харківській лікарні було дуже небезпечно, адже місто обстрілювали щодня.

Евакуаційним потягом багатодітна родина (у сім’ї – п’ятеро дітей) на початку березня приїхала до Львова. Уже перша зустріч із лікарями Центру дала їм впевненість, що тут їм допоможуть.

 «Зараз із маленькою харків’янкою усе гаразд – вона активна, допитлива, завжди усміхнена, тож у лікарні знайшла багато друзів. Ми успішно провели увесь курс необхідної хіміотерапії. 

Зробили контрольні обстеження, і не виявили даних за продовження захворювання. Мама висловила побажання і далі спостерігатись у нашому Центрі, тож через місяць Арінка знову приїде до нас на контрольне обстеження», – наголосила Зоряна Кізима, лікар-онколог дитячої лікарні.

Нагадаємо, Клініка Дитячої Онкології та Трансплантації Кісткового Мозку у ЗУСДМЦ проводить повний цикл сучасного лікування пухлин нирок у дітей, підлітків та молодих людей з усіх регіонів України. 

Прийом відбувається за попереднім записом. Обрати зручний час візиту можна, зателефонувавши до реєстратури у години роботи: Пн–Пт – з 8:00 до 16:00 год. 

  • (032) 270 22 07
  • (063) 189 70 50
  • (097) 150 70 53

За невідкладної потреби можна звертатися у приймальне відділення, яке працює цілодобово: (032)270 81 68 

Схожі повідомлення

Зухвалий грабіж серед білого дня у Золочеві. Підозрюваного затримала поліція

admin3

Миколаївська Маланка завітала у Львівську ОВА

admin3

Вчора збулося передбачення Степана Бандери: «Колись один скаже : «Слава Україні!», а мільйони відгукнуться «Героям слава!». Зокрема, коли земляк Провідника ОУН з гурту «Kalush Orchestra” Олег Псюк   вигукнув зі сцени   «Слава Україні!», відповідь «Героям слава!» лунала на усіх континентах.

admin3

Ще раз про календар

admin3

Перша декада 2022-го: до поліції надійшло 884 звернення про вчинення домашнього насильства, 800 разів поліцейські виїжджали на виклики

admin3

Як правильно садити саджанці малини: поради від Ідея-Сад

admin

Залишити коментар