16.5 C
Lviv
27.02.2024
Україна

Маріуполь – місто української звитяги, та символ української незламної сили

21 квітня 2022 року. Про “Азов” як військове формування нового сучасного типу, про “азовців”, які за 57 днів оборони Маріуполя перейшли межі людської витривалості, про “азовців”, які зневажають російських загарбників і зневажають смерть, але люблять Україну і гинуть, гинуть один за одним за Державу, але не здаються.

Про це – у блозі головного редактора інтернет – видання “Цензор НЕТ”: https://censor.net/ua/b3335730 Юрія БУТУСОВА.

Це повідомлення сьогодні вночі написав друг з Маріуполя з полку “Азов”.

57 днів безперервного бою, авіаударів та артобстрілів. В повному оточенні. В підвалах, без води, без світла, тепла, без постачання іжи. Ворога більше в 10 разів, у ворога абсолютна перевага у техніці та боєприпасах, і він зносить будь яке укриття, будь яку позицію. Найближчий український фронт в 100 км, по степах, і звідти не вийти, не винести поранених. І вони не шукають у ворога жалю. Вони кожного дня майстерно знаходять кожну можливість, щоб вбивати та нищити окупантів, і наносити їм страшні втрати.

Ці люди давно перейшли межі витривалості та жертовності – вони створили нові, і це неймовірно у 21-му сторіччі.

Вони показали що таке боєздатність. І варто згадати, що Азов – це єдина українська військова частина яка повністю діє за стандартами НАТО в бойовому управлінні та підготовці, вони діють за американським бойовим статутом та стандартами бойового управління MDMP. Азов – єдина військова частина, де діють звернення та звичаї українського націоналізму зразку УПА, а не старі радянського зразку переведені процедури. Вони за наказом українського командування б’ються та вмирають у абсолютно невигідних умовах, вірні присязі українському народу.

Завдяки ним Маріуполь ніколи не стане російською перемогою. Це ніколи не буде жертва та місце російськоі сили, це не Крути. Це завжди буде місто української звитяги, та символ української незламної сили.

У Росії багато зброї, але у України є те, на що росіяни не здатні – віддавати себе заради свого народу, битися заради честі, битися, коли нема сил, і тільки воля дає можливість вести бій не зважаючи на все. Маріуполь – це слово тепер дуже багато важить, дуже багато пояснює.

Тому що його оборонці створили новий сучасний епос. Тому що вони творять історію нашого світу. Тому що вони – Українці. 

Юрій БУТУСОВ, Цензор НЕТ.

Схожі повідомлення

Акценти Форуму місцевого самоврядування: після перемоги України постануть нові виклики, тож треба бути готовими до їх вирішення

admin3

Хто б міг подумати: дві гранати у автівку з поліцейськими кинув переселенець з Харкова. Відкрито кримінальне провадження

admin3

Чому вибирають натуральну косметику?

admin

Оцінка “Незадовільно”: так оцінила роботу очільника Ходорівського психоневрологічного диспансеру комісія Львівської ОВА, проінспектувавши вказаний заклад

admin3

Навіщо матерям молитися за дітей?

admin

Який він – Борис Джонсон?

admin2

Залишити коментар