16.5 C
Lviv
29.02.2024
Україна

Як правильно очистити піч або гриль в домашніх умовах?

Чистка печі та гриля не така проста справа, як це спочатку може здаватися. Це й не дивно, адже застарілий жир, наліт плями різного походження відмити важко. Але в цій статті ми підкажемо, як зробити щоб ваша піч або гриль знову був в ідеальній чистоті, використовуючи різноманітні засоби для миття печей і гриля.

Народні методи, чому вони неефективні та небезпечні?

Багато з нас хто стикається з з бажанням очистити гриль або піч. Але ми всі спочатку пробуємо використати “народні” методи очищення бруду та жиру, які не не потребують спеціальних засобів, а тільки тих які завжди є вдома.

Ось найпопулярніші з них:

  • Фольга. Такий метод є ефективним, але він може пошкодити антипригарне покриття та на них з’являться подряпини.
  • Кока кола. Улюблений напій багатьох містить в собі ортофосфатну кислоту, яка може роз’їсти різноманітні забруднення. Отож, залити робочі панелі рідиною, а елементи що знімаються промийте водою. Недолік цього методу – кока кола занадто агресивно діє на металеві поверхні.
  • Лимон та цибуля. Взяти половинку лимона або цибулі та очистити ними бажану поверхню. Такий народний метод є відносно ефективним, якщо гриль ще теплий та жир свіжий. Лимон допоможе розчинити жир, але треба зважати що лимонний сік може пошкодити покриття.

Як зберегти вигляд ваших пристроїв та продовжити їхній термін роботи?

Ми рекомендуємо вам навчитися правильно доглядати за кухонною технікою, адже це не тільки допоможе вам зберігати її в належному вигляді та продовжити термін її служби. Тож ми зібрали для вас кілька порад:

  • Не можна щоб щоб проточна вода потрапляла на прилад. Вода може викликати коротке замикання та вологі елементи схильні до корозії.
  • Ні в якому разі не використовуйте металеві скребки та мочалки. Вони залишають на приладі подряпини на емалі та антипригарних покриттях.
  • Не виливайте в раковину жир з печі або гриля. Він може викликати швидке засмічення труб та прискорити розвиток мікробів на кухні.
  • Завжди мийте прилади після кожного використання. Застарілий жир завжди важче відчистити та повернути першочерговий вигляд.

Ми вам розповіли які методи не працюють та як не можна мити ваші кухонну техніку. Але також необхідно знати що звичайними засобами також не легко буде відчистити такі прибори як піч та гриль.

Потрібно знайти спеціальні засоби, які які містять речовини що зможуть розчинити нагар та жир. Вони можуть бути у вигляді концентрату, який потрібно розвести з водою, або спрею. Їх необхідно нанести на поверхню грилю або печі, та через деякий час змити вологою губкою.

Також потрібно перед застосуванням прочитати інструкцію та обережно з ними працювати, адже вони містять речовини що є небезпечними при попаданні на шкіру або слизову.

Схожі повідомлення

Онлайн-магазини будівельних матеріалів у Львові: переваги та ризики

admin

Перша українська місія на Місяць, ініційована відомим українцем

admin2

У Чортківському СІЗО “авторитет” збував наркотики

admin2

Як правильно написати позовну заяву на розлучення?

admin

Нова серія мультику “Пес патрон”

admin2

Головні критерії вибору норкової шуби. Розкіш і статус в одному флаконі

admin

Залишити коментар