16.5 C
Lviv
25.03.2023
Без категорії

Касова стрічка має бути в кожній компанії, яка працює з готівкою. Купити чекову стрічку у Львові вигідно у нашому інтернет-магазині. У нас якісна касова стрічка на сайті, яку ви можете придбати  у будь-якому обсязі. Зробіть замовлення вже зараз, щоб ми оперативно доставили вам необхідну кількість касової стрічки прямо у ваш офіс, магазин чи будь-яке інше місце, де вам буде зручно прийняти замовлення.

Товар, який пропонує наша компанія можна підібрати різної довжини, ширини, щільності та діаметру, відповідно до вашого касового апарату. Детальніше за посиланням. У разі виникнення питань, наші менеджери вам допоможуть підібрати правильну касову стрічку. 

Що таке касова стрічка?

У світі неможливо уявити торгівлю без коштів платежу. Вже зараз представлено безліч моделей касових апаратів, які включають самообслуговування, що дуже полегшує процес. У свою чергу кошти платежу вимагають такого ж якісного обслуговування до себе, як і будь-яка техніка.

Перше і найнеобхідніше, що знадобиться для придбання касового обладнання – це касова стрічка. Хочемо озвучити вам переваги нашого товару на ринку в порівнянні з аналогічною продукцією:

1) Незамінність. Наша продукція виготовлена ​​з високоякісного матеріалу, тому касова стрічка є міцною та надійною.

2) Чіткість тексту. Чорнило нанесене на папір виглядає чітко і ясно, у вас не буде проблем з тим, що ви не зможете прочитати текст, оскільки він стерся або розмазався.

3) Яскравість. Наш папір дозволяє за будь-якого використання чорнила бачити яскравий і насичений чорний колір, який буде довго видно.

Таким чином, наша продукція є рентабельною на ринку попиту.

Як вставляти касову стрічку у чековий термінал?

Алгоритм установки стрічки в чековий термінал наступний:

  • Візьміть край стрічки та заправте під фіксуючий вал;
  • На вашому устаткуванні має бути розміщена спеціальна стрілка, при натисканні на яку запускається вал (натисніть її);
  • Зачекайте, поки вал обертається, щоб випустити стрічку назовні. Потім пропустіть край стрічки через отвір у кришці апарата;
  • Закрийте кришку.

Переконайтеся, що касову стрічку встановлено правильно (протестуйте її).

Ми є однією з найбільш клієнтоорієнтованих компаній на ринку, тому завжди можемо домовитися про особливі умови співпраці. Усі наші клієнти залишаються задоволеними і бачать переваги співпраці з нами. Завжди раді новим викликам, щоб зробити співпрацю з новими клієнтами, максимально комфортную.

Схожі повідомлення

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 18 грудня

admin

До уваги страхувальників Миколаївського району та м. Новий Розділ!

admin

5 грудня у Львівській області 451 мешканець захворів на covid-19

admin

11 вересня у Львівській області 148 мешканців захворіли на covid-19

admin

Геннадій Печенюк з Нового Роздолу: на межі людських можливостей…

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 11 жовтня

admin

Залишити коментар