16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Журналіст Портников знайшов “прослушку” у квартирі у Львові, де проживає з початку війни. ФОТО

12 серпня 2022 року.

У Львові вдома журналіст Віталій Портников, який веде програми на “Еспресо” і “Радіо Свобода”, знайшов підслуховуючий пристрій – диктофон з можливістю довго вести запис.

Як інформує “Цензор НЕТ.: https://censor.net/ua/n3360178, про це повідомили у фейсбуці нардепи Микола Княжицький та Іванна Климпуш-Цинцадзе.

” У Львові вдома журналіст Віталій Портников, який веде програми на “Еспресо” і “Радіо Свобода”, знайшов підслуховуючий пристрій. Це диктофон з можливістю довго вести запис. Викликали поліцію. Приїхали швидко. Викликали СБУ. Не їдуть. Як депутат Верховної Ради прошу СБУ негайно приїхати і порушити справу. Ми ж не знаємо, хто і з якою метою встановив цей пристрій: наші служби, зарубіжні чи криміналітет”, – зазначає він.

Пізніше Княжицький повідомив, що СБУ приїхали на виклик.

“Працюють. Дякую”, – зазначив він.

Підтверджує цю інформацію також нардепка Климпуш-Цинцадзе.

“Дуже тривожна новина щодо записуючого пристрою у квартирі журналіста Віталія Портникова”, – зауважила вона.

“Не хочеться вірити, що в момент таких тяжких випробувань, втрат, коли всі ресурси мають бути спрямовані на боротьбу з ворогом, спецслужби займаються не зрадниками, а людьми з чіткою і послідовною протягом багатьом років державницькою позицією. Хіба, може, це зробили вороги?”, – порушує питання вона.

Депутатка наполягає, що слідство має відповісти на це питання.

Сам Портников прокоментував інцидент для “Еспресо”: “Сьогодні прибираючи квартиру, в якій я оселився наприкінці лютого, коли почалась війна, я під ліжком знайшов записуючий пристрій. На пристрої був інвентарний номер. Я повідомив правоохоронні органи про свою знахідку, щоб вони розслідували цей інцидент”.

Зазначимо, що Віталій Портников – відомий український журналіст, публіцист та політичний оглядач. Співпрацює з “Радіо Свобода” та “Еспресо”. На телеканалі “Еспресо” він створює програми “Політклуб Віталія Портникова” та “Суботній політклуб”.

У Національній спілці журналістів України обурені випадком стеження за журналістом Радіо Свобода і телеканалу “Еспресо” Віталієм Портниковим та закликають СБУ і Національну поліцію оперативно розслідувати факт виявлення прослуховуючого пристрою у помешканні медійника.

НСЖУ також висловлює підтримку Віталію Портникову. 

Схожі повідомлення

Від початку відпрацювання нелегального ринку обігу алкоголю та тютюнових виробів поліцейськими Львівщини виявлено 433 «точки» реалізації підакцизної продукції

admin3

«Я – інвалід, я віддаю сестрі свою пенсію, допомагаю. Вона мене соромиться, а також б’є..»

admin3

Як вовки Да Вінчі відкусують хвіст ворожих колон

admin3

Папа Франциск закликав на Різдво згадати про дітей, які потерпають через війну в Україні, та молитися за мир

admin3

Львівщина: 31 жовтня вогнеборці ліквідували 8 пожеж сухої трави

admin3

Вирок вбивцям Каті Гандзюк…. після п’яти років розслідування

admin2

Залишити коментар