16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

У Польщі запрацювала програма додаткової підтримки українських біженців, які мають “Карту поляка”

12 серпня 2022 року.

У Польщі запущено програму додаткової підтримки тих, хто мав або має “Карту поляка”. Спільна умова для участі у програмі – біженець має виїхати з України після 24 лютого 2022 року.

Як інформує Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3360199, про це повідомляє УНН із посиланням на організаторів програми допомоги Pomoc Polakom z Ukrainy.

Програма реалізується Асоціацією Wspólnota Polska, Фондом Wolność i Demokracja та Фондом Pomoc Polakom na Wschodzie за підтримки уряду країни.

У межах програми учасники можуть розраховувати на матеріальну допомогу (1505 злотих для дорослого, 752,50 злотих для неповнолітнього), безкоштовні курси польської мови для дорослих, співфінансування витрат на курси підвищення кваліфікації, курси професійної підготовки, співфінансування допомоги фахівців: психологів, присяжних, перекладачів, юристів, лікарів тощо.

Скористатися програмою можуть

  • Власники “Карти поляка” та їхні найближчі родичі, включно з подружжям, нащадками по висхідній і низхідній лінії;
  • Особи, які мали “Карту поляка”, але термін її дії закінчився у зв’язку з отриманням посвідки на постійне проживання на території Республіки Польща чи польського громадянства, а також члени їхньої сім’ї: дружина чи чоловік, батьки, діти, онуки.
  • Громадяни Польщі з постійним місцем проживання в Україні (реєстрація), а також члени їхньої сім’ї: дружина чи чоловік, батьки, діти, онуки.
  • Особи, які мають право на видачу репатріаційної візи чи рішення про підтвердження польського походження, а також члени їхньої сім’ї: дружина чи чоловік, батьки, діти, онуки.
  • Спільною умовою у всіх вищезазначених випадках для кожного бенефіціара окремо є факт його прибуття на територію Республіки Польща у зв’язку з проведенням військових дій в Україні з 24 лютого 2022 року.

Детальніше про участь у програмі підтримки можна дізнатися на сайті організаторів

Схожі повідомлення

Аби ухилитися від мобілізації, три особи стали “інвалідами”. Утім, їх викрили правоохоронці. Тож від вироку суду навряд чи ухиляться…

admin3

Clinica WEB – інноваційна медична інформаційна система для приватних медичних центрів

admin

Українка – друга жінка в історії, яка отримала одну з найпрестижніших математичних премій

admin2

Життя батька – водія «Фольксваген Кадді» і його 8-річної донечки враз обірвалося на залізничному переїзді – автівку розтрощив потяг

admin3

Сонячні і місячні затемнення у 2022 році: всі дати і де буде видно

admin2

Автентичні приналежності для ресторанів і готелів

admin

Залишити коментар