16.5 C
Lviv
24.05.2024
Львівщина Україна

Чому варто вступати в Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова

Інформація для вступників в Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова

ПРОГРАМА EU4SKILLS: РЕФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Окрім того, хочемо звернути увагу абітурієнтів, що наш заклад обраний пілотним в межах Програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», основна мета якої – сприяти впровадженню реформи профтехосвіти в Україні. Що це означає для наших учнів: що саме на базі нашого закладу будуть впроваджуватися нові технології та освітні програми, створюватимуться нові можливості для навчання, покращуватиметься матеріально-технічна база закладу. Зокрема, вже у 2021-2022 навчальному році буде запущено оновлену освітню програму за спеціальністю «кухар», над розробкою і впровадженням якої працюють провідні іноземні експерти.

Довідково про Програму EU4Skills

EU4Skills – це програма підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Програму підтримують ЄС та його держави-члени Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія.  Мета програми – підвищити ефективність реформи, покращити якість та привабливість профтехосвіти та її відповідність вимогам ринку праці, провести навчання керівників закладів та викладачів, а також модернізувати обрані заклади профтехосвіти у 7 пілотних областях: Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Рівненській, Львівській, Миколаївській та Чернівецькій. Тривалість: 2019-2023 рр. Програму в Україні виконують Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW), а також установи з країн, що співфінансують EU4Skills.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАШ ЗАКЛАД розповідає директорка Міжрегіонального центру ПТО і ХМД Наталія Оверко

  1. Компетентність: Міжрегіональний центр ПТО і ХМД має досвід і компетенції у питаннях професійно-технічної освіти і художньо-естетичного розвитку. Це може забезпечити якісну освіту та розвиток учнів.
  2. Ресурси: Заклад має доступ до необхідних ресурсів, таких як сучасні учбові матеріали, обладнання та інфраструктура. Це може сприяти ефективному навчанню та розвитку учнів.
  3. Партнерство: Заклад має партнерські зв’язки з різними підприємствами, організаціями або вузами, що може забезпечити студентам можливості стажування, практики та працевлаштування після закінчення навчання.
  4. Результати: Заклад має позитивні результати у навчанні та успішну інтеграцію випускників на ринок праці, це є додатковим аргументом вибору закладу.
  5. Репутація: Міжрегіональний центр ПТО ХМД має добру репутацію і визнання серед студентів, батьків та роботодавців, це може свідчити про якість освіти та добрі умови навчання.

Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова

1. Усвідомлений вибір майбутньої професії.
2. Грамотно організований навчальний процес.
3. Наявність практик за фахом.
4. Конкуренція на ринку праці.
Ваша дитина під опікою класного керівника.

Документи до вступу

До Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова приймаються громадяни України, які мають повну загальну або базову загальну середню освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями, спеціальностями. 

Прийом до Центру за державним замовленням на робітничі професії проводиться шляхом конкурсного відбору серед учнівської молоді за результатами вступних випробувань у формі співбесіди.

Вступні випробування можуть проводитися поетапно протягом усього періоду прийому документів. Зарахування проводиться за рішенням приймальної комісії, відповідно до протоколів, за 5 днів до початку занять і своєчасно доводиться до відома вступників.

Для вступу до МЦ ПТО ХМД м Львова приймальну комісію необхідно подати:

– заяву встановленого зразка на ім’я директора;

 – документ про освіту (оригінал);

 – довідку з місця проживання та про склад сім’ї;

 – довідки з місця роботи батьків;

 – медичні довідки форми № 086-о, 063-о (плюс 025-ю для юнаків);

 – дві копії свідоцтва про народження (або, при наявності, паспорту);

 – дві копії ідентифікаційного коду;

 – шість кольорових фотокарток розміром 3х4;

 – документ про призначення пільг (якщо є);

 – санітарна книжка встановленого зразка – для кулінарних професій.

Заяву на вступ можна подати дистанційно за цим посиланням: https://docs.google.com/forms

Схожі повідомлення

На сході України загинула 24-річна сержантка з Херсонщини

admin2

Понад 23 тисячі випускників цьогоріч взяли участь у мультипредметному тестуванні на Львівщині

admin3

Євросоюз хоче заморозити гроші патріарха РПЦ Кирила

admin3

До неіснуючого

admin3

У Львові та області тимчасово не працюють лінії «101», «103» та «112»

admin3

Посаду голови Миколаївської ОДА оцінили у 600 тис доларів

admin2

Залишити коментар