16.5 C
Lviv
25.07.2024
Україна

Вимагаємо провести закрите засідання Верховної Ради щодо стартової позиції України на переговорах з РФ, – заява “ЄС”

29 березня 2022 року.

Ефективне поєднання оборонних та дипломатичних зусиль здатні наблизити перемогу і мир, на які так очікують мільйони громадян України.

Як інформує Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3329606., про це йдеться у заяві партії “Європейська Солідарність”.

“Героїчні Збройні Сили України несуть головний тягар захисту країни і платять за це найвищу ціну разом з усім українським народом. Самовідданість і самопожертва, мужність і військова майстерність наших воїнів здивували увесь світ і зірвали російський бліц-криг. І це дає можливість проявити себе нашим дипломатам.

Ефективне поєднання оборонних та дипломатичних зусиль здатні наблизити перемогу і мир, на які так очікують мільйони українців. Ми згодні із заявами Володимира Зеленського щодо неприпустимості компромісів в питаннях територіальної цілісності, відповідальність за яку лежить на ньому як гарантові Конституції.

З 24 лютого ми дотримуємося і надалі будемо дотримуватися принципу внутрішньополітичної єдності як запоруки перемоги. Виходячи з цього, вимагаємо якнайшвидше провести закрите засідання Верховної Ради і поінформувати народних депутатів про стартову позицію України на цих складних переговорах. Змістовно ж обговорити її пропонуємо на зустрічі Президента та голів парламентських фракцій, за винятком ОПЗЖ, після засідання парламенту, який, згідно домовленостей усіх голів фракцій, має працювати в режимі “24 на 7”.

Маємо розуміти, що нашим переговорникам потрібне поле для маневру. І що детальну оцінку гіпотетичній мирній угоді можна давати не на основі заяв на прес-конференції, а лише тоді, коли буде зрозумілий її повний і остаточний зміст, фіналізований документ. А шлях до того ще довгий та складний.

Наша команда, як і всі українці, продовжує разом захищати країну на воєнному, інформаційному і дипломатичному фронтах. Жодні заяви росіян на кшталт про зменшення воєнних загроз для Києва чи Чернігова не відповідають дійсності і не повинні вводити нас в оману. Маємо цілодобово усі разом працювати на посилення обороноздатності країни.

Будьмо пильними і будьмо єдиними!”, – заявили у “ЄС”. 

Схожі повідомлення

Про Всеукраїнський турнір з футболу пам”яті заслуженого майстра спорту Андрія Баля та переможців

admin3

Відпочинок у Трускавці – неймовірна можливість відпочити та покращити здоров’я

admin

Якщо Путін атакує Київ, має бути негайна реакція – атака на Москву”, – Валенса

admin3

У День гідності й свободи пройде флешмоб “Жовта Стрічка”

admin3

Календар українця – Серпень

admin2

Складські стелажі : з чого почати, на що звернути увагу, які вибрати.

admin

Залишити коментар